IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite bude natáčať film

nahlad-2016

Mexická speváčka a herečka Maite Perroni prišla do Ekvádoru aby tam odohrala ďalší koncert v rámci turnéTour Love 2016,“ s Alexom Ubago. Pre časopis „La Hora Ecuador“ prezradila, že naposledy sa bývalá členka skupiny RBD objavila v krajine pred 11 rokmi a to ešte so skupinou RBD v roku 2005:

„Prinavrátilo mi to veľmi príjemné spomienky na Ekvádor. Je to krajina, v ktorej sa ku mne vždy správali úctivo a s láskou,“ povedala speváčka počas stretnutia s fanúšikmi.

Adicta,“ je jednou z piesní, ktorú spolu s albumom „Eclipse De Luna,odohrala na svojom koncerte. Mestská pieseň, ktorú debutovala pred nedávnom sa stala hitom:

„Je to viac reggeton a má mnoho z mestského štýlu. Nerada by som sa zaškatuľkovala do jedného žánru, preto môj ďalší album bude obsahovať rôzne zvuky,“ povedala herečka.

Perroni si zahrala v telenovelách „La gata“, „Triunfo del amor“, „Mi pecado“ a „Cuidado con el ángel“ a v jej repertoári nesmie chýbať ani skupina RBD. Herečka hovorí, že jej kariéra je momentálne nenáročná aby nedošlo k depresívnym stavom, aby sa musela rozhodnúť medzi hudbou a herectvom. Budúci rok bude súčasťou nového filmu, a taktiež plánuje uviesť do predaja novú kolekciu oblečenia v Spojených štátoch:

„Existuje veľa projektov, ktoré mám na stole. Budúci rok budem mať veľa práce a to ma motivuje. Aj naďalej bšak budem cestovať a zdieľať hudbu so svojim publikom,“ dodala speváčka.

Taktiež sa nezabudla vyjadriť o novej kampani v ktorej účinkuje. Týka sa detskej práce:

„Som si istá, že informovanie ľudí o tomto probléme môže pomôcť pohnúť sa ďalej.“

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz