IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite mluví o písni a videoklipu ,,Loca“

BY

 

0 COMMENT

 

Najnovšie príspevky

Maite Perroni vydala ve čtvrtek (8.) oficiální videoklip k její nové písní ,,Loca,“ na které spolupracovala s umělci Cali & El Dandee. Video už za prvních 24 hodin získalo obrovský úspěch po překročení hranice 1 milión zhlédnutí. Už tato informace naznačuje, že se ze skladby stane nový letní hit. 

Maite si pro své fanoušky přichystala, ale ještě jedno překvapení. Tím je video, ve kterém zpěvačka sdílí své dojmy nejen z videoklipu a písně ,,Loca,“ ale i ze spolupráce celého týmu a zákulisí natáčení v Los Angeles.

,,Loca“ je píseň, která se mi moc líbí. Složili ji Mauricio Rengifo a Andrés Torres. U těchto dvou tedy vznikl ten počáteční nápad, společně jsme na tom pracovali v jejich studiu, v Los Angeles.“

Jaká je ,,Loca“…

,,Až ji uslyšíte zjistíte, že je hodně živá a veselá píseň. Když jsem slyšela konečnou verzi, dala mi to spoustu energie, cítila jsem se skvěle. Je to píseň, která vám zlepší den. Když ji slyšíš, máš chuť se hýbat, cítíš ten rytmus, zvuk. Text je takový trochu flirtující, ale také hodně povzbuzující.“

Jak se natáčel videoklip.

,,Videoklip jsme natáčeli v Los Angeles. První den jsme natáčeli ve studiu, potom i na střeše, tam jsme získali nádherný výhled na město. Byl to nápad našeho týmu a produkce, která rozvinula celý tento projekt a podílela se na práci na videu. Režisérem je David Bohorquez, jeho catering a producentka je úžasná. Byla to skvělá týmová práce, natáčecí den jsem si moc užila.“

Spolupráce s Cali & El Dandee.

,,Stejně tak i spolupráci s Cali & El Dandee, přinesli super pozitivní energií a spoustu radosti. Myslím si, že i ta píseň měla od samého začátku představovat právě toto. Všechno šlo tak snadně a přirozeně, už od okamžiku, co jsme píseň nahrávali ve studiu, dali dohromady produkci, natáčeli videoklip. Všechno to bylo tak přirozené, že jsem si ten proces velmi užila.“

Poprvé příběh ve videoklipu Maite.

,,Myslím, že video vypadá moc dobře, protože je to přeci jen něco jiného, než, co jsme, kdy udělali. Jiný nápad. Je to dokonce poprvé, co jsme do videoklipu přidali i samostatný příběh. Pozvali jsme si dva herce, aby se stali součástí příběhu o lásce, v kterém budou každý milovat tu samou ženu. A ta je z toho už úplně zblázněná, protože neví, co má dělat a hlavně neví, jak se má rozhodnout.“

Jak se na písni pracovalo. 

,,Možnost spolupracovat s Cali & El Dandee byla má vysněná, mluvili jsme o nové písni, o tom, že bychom spolu chtěli něco vytvořit. A mě přišlo úžasné podílet se na tom s nimi a ještě víc mě potěšilo, že i oni toho chtějí být součástí. Společné práce. Protože je opravdu skvělé dokázat spojit dvě pozitivní věci. Pokud chtějí dvě strany zkusit to stejné s dobrým úmyslem. Tak potom přece nemůže vzniknout něco zlého. Energie se pak ve všem promítá. Začali jsme pracovat, vyslechla jsem si je, zalíbilo se mi to, poznali jsme se a začali ve studiu. Dali jsme tomu život a bylo to něco, co třeba mě osobně velmi obohatilo. Velmi respektuji jejich talent a líbí se mi, co dělají. Viděla jsem také jejich ostatní hudební spolupráce s jinými umělci a líbili se mi. Takže jsem se k nim více přiblížila a nazpívala s nimi tuto píseň, která mi přijde naprosto úžasná.“

Výsledek?

,,Domnívám se, že práce celého týmu došla k nádhernému výsledku. Tak to cítím, cítím spoustu energie. Jsem velmi nadšená, protože mě se líbí opravdu hodně a teď jen doufám, že se bude tak líbit i vám.“

Maite Perroni – „Loca“ (Feat. Cali & El Dandee) [Video Oficial]

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz