IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite na autogramiáde„Naturella“

nahlad-2016

Mesiac október je v kariére Maite Perroni naozaj veľmi dôležitý. Počas neho sa speváčka takmer neustále zúčastňuje rôznych akcií, ktoré majú pre jej kariéru obrovský význam.

Všetko sa to začalo ešte koncom septembra, kedy redakcia časopisu „Open“ verejnosti prostredníctvom sociálnych sietí oznámila, že už v októbri sa môžeme tešiť na ich nové vydanie so speváčkou. Tak, ako sľúbili, našli sme v ňom nielen rozhovor s Perroni, ale taktiež aj jej exkluzívny sexy photoshoot v plavkách.

O niekoľko dní neskôr, 15. októbra, sme zas mohli vidieť talentovanú Mexičanku na festivale vychýreného časopisu „People En Español“.

Najväčšie prekvapenie  pre jej fanúšikov však prišlo hádam až 22. októbra, kedy Maite oznámila, že už o týždeň, čiže 29. októbra, sa uskutoční autogramiáda spoločnostiNaturella“, na ktorej nebude chýbať ani ona.

Jedinou podmienkou na to, aby sa fanúšikovia mohli autogramiády zúčastniť bolo, aby si počas októbra kúpili aspoň jeden produkt „Naturella – nočná starostlivosť“ a účtenku z nákupu si nechali. Práve tá bola „vstupenkou“ na autogramiádu.

Pripomíname, že Maite Perroni je už niekoľko rokov tvárou viacerých známych značiek, ktorých produkty pravidelne propaguje reklamnými spotmi. Výnimkou nie je ani spoločnosť „Naturella“, ktorej tvárou je Maite už od roku 2013. Práve vtedy známa rebelka natočila svoju prvú reklamu, ktorá sa na televízne obrazovky dostala už koncom novembra. Od tej chvíle sa tak fanúšikovia môžu pravidelne každý rok tešiť na jej nové reklamné spoty.

„Metepec!!! Pamätajte, že 29. októbra sa vidíme na autogramiáde s #Naturella!! 😜🎉 Pridajte sa k fanklubu Naturella a dozviete sa viac detailov 😉 #NaturellaSaStaráOMojuPleť 💜💜“

A tak ako sľúbila sa aj stalo. Včera (29.10.) sa zišlo v komerčnom strediskuGaris Metepec“ niekoľko desiatok fanúšikov Maite, ktorí netrpezlivo čakali na autogram, rozhovor a fotografiu so speváčkou.

Maite sa fanúšikom po autogramiáde poďakovala krátkym video na „Facebooku“:

„Ďakujem všetkým, že ste dnes dopoludnia boli na autogramiáde v  Metepec 💜💜💜Naturella #NaturellaSaStaráOMojuPleť“

Video: „Veľmi pekne všetkým ďakujem, že ste tu boli na autogramiáde „Naturella“. Mám vás rada. Posielam bozky.“

Maite Perroni na autogramiáde spoločnosti „Naturella“ (29.10.2016)


VIDEÁ Z AKCIE


 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz