IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite odštartovala „Maite Perroni Intimate“

Rebelské leto v Brazílii sa začalo už včera (01.07.), kedy fanúšikovia skupiny „RBD“ privítali v Río de Janeiro prvého ex-člena skupiny. Bola to práve Maite Perroni, ktorá do mesta prišla so svojím „Maite Perroni Intimate“. Fanúšikovia boli z prítomnosti Maite nadšení a užívali si každú jednu chvíľu. Sprevádzali ju už od začiatku jej cesty, prišli ju čakať aj na letisko.

„Maite Perroni Intimate“ sa niesla v nádhernom a veselom duchu. Speváčka poskytla niekoľko rozhovorov, hovorila pred fanúšikmi o svojich nových projektoch a o videoklipe k piesni „Loca“. Známu pieseň Maite samozrejme zaspievala aj na menšom koncerte, ktorý usporiadala počas akcie. Maite spievala piesne na želanie fanúšikov a odzneli hity ako „Love“, „Adicta“, na ktorú si s niekoľkými fanúšikmi aj zatancovala, „Ojos Divinos“, ale nezabudla ani na najväčšie hity „RBD“, napríklad „Tal Vez Mañana“, či „Empezar Desde Cero“.

Maite si celú udalosť užívala a všetkých o tom informovala aj na svojom účte na „Instagrame“, kde zdieľala niekoľko príspevkov.

„A takto sme sa dnes mali v Ríu 😍 šťastní a pobavení, ako vždy ❤️ všetkých vás milujem … a tiež milujem aj teba za moju blúzku, @daniela_cassab bolo to skvelé a za moje vybíjané kolená na nohaviciach @mayahansen skvelé, za šperky @elisheva.and.constance všetko super, vďaka @gerardangulo že si taký skvelý , love you“

Y así fue como hoy la pasamos en Rio 😍 como siempre felices y divertidos ❤️ los amo a todos … y tambn ame mi Chamarra de @daniela_cassab está lo máximo y las rodilleras del Pantalón @mayahansen súper cool más las joyas de @elisheva.and.constance todo perfecto gracias mi querido @gerardangulo que además de ser un buenazo eres un tipazo , love you

A post shared by Maite Perroni Beorlegui (@maitepb) on

A post shared by Maite Perroni Beorlegui (@maitepb) on

Video: Maite na „Maite Perroni Intimate v Río De Janeiro (01.07.02017)

Maite Perroni na „Maite Perroni Intimate“ v Río De Janeiro (01.07.2017)

Maite Perroni v zákulisí „Maite Perroni Intimate“ v Río De Janeiro (01.07.2017)

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz