IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite opäť v škole herectva

nahlad-2016

Maite Perroni sa momentálne nezaoberá len tvorbou a dokončovaním svojho druhého sólového albumu, ale aj herectvom. O tento mexickej dive je známe, že v minulosti študovala herectvo na „Centro de Educación Artística de Televisa.“ Školu však nikdy nedokončila, pretože absolvovala len dva ročníky z troch. Jej slová však vždy hovorili o tom, že sa jej ani nesnívalo o tom, že by niekedy mohla robiť prácu herečky, no keď to prvý krát skúsila zamilovala si túto prácu.

Dôkazom toho je aj to, že Maite sa včera (05.11.) zúčastnilaWorkshopu,“ v hereckej škole Michelle Danner v Santa Monice v Los Angeles.

Speváčka na svojom „Instagrame,“ informovala o tom. že opäť sa začala venovať herectvu a tak sa možno potvrdia fámy o tom. že už čoskoro Maite vystúpi v novej telenovele Rosy Ocampo, alebo si dokonca plánuje zahrať v niektorom z pripravovaných filmov.

„Nikdy nie je neskoro začať znova … #začnime #herectvo #MichelleDanner #workshop #santamonica #životherca #milujemsvojživot #jednoduchopoďnato #odsťahujsazkomfortnejzóny“

Popis na fotke: „Buď zmena, ktorú chceš vidieť vo svete.“

 

Nunca es tarde para volver a empezar … #letsgetstarted #actingclass #MichelleDanner #workshop #santamonica #actorslife #lovemylife #justgoforit #moveoutofyourcomfortzone

Fotka uverejnená používateľom Maite Perroni Beorlegui (@maitepb),

„Deň 2“

Popis na fotke: „Musíte mať dušu ruže a kožu nosorožca. *Stella Adler*“

Day 2 …

Fotka uverejnená používateľom Maite Perroni Beorlegui (@maitepb),


O hereckej škole Michelle Danner


tumblr_inline_nk8t2xfr4a1qivzupHerecká škole Michelle Danner priznáva, že každý herec je jedinečný. Spoločne so svojim tímom pomáhajú každému hercovi rozvíjať jeho „zlatú škatuľu,“ techník a nástrojov, ktoré možno použiť kedykoľvek. Tieto techniky sú založené na rôznych metódach významných hereckých mien.

Prostredie umeleckej školy poskytuje bezpečné a proaktívne prostredie, ktoré podporuje kreativitu každého študenta. Študentu sú tak vedení k tomu, aby riskovali a pracovali aj na náročných a odvážnych projektoch, ktorý ich vytlačí mimo svoje hanice.

Študovanie v tejto hereckej škole v Los Angeles je založené na malých študijných triedach, preto má každý študent dostatošnú pozornosť a starostlivosť, aby mohol rásť ako herec.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz