IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite Perroni ako psychopatický vrah?

BY

 

0 COMMENT

 

Maite, Najnovšie príspevky, Novinky

Ako iste viete, v tomto roku sa Maite Perroni chystá opäť zamerať na svoju hereckú kariéru, a potom čo bola niekoľkokrát videná vedľa režiséra Benjamina Canna sa ukázalo, že herečka sa objaví vo filme „Regalo de Vida“ (Dar života) . 

 

Avšak ako sa ukázalo, Maite je veľmi žiadanou herečkou, a ponuka do filmu nebola tou jedinou. Maite dostala ponuku aj od režisérky Rosy Ocampo, s ktorou už spolupracovala, do novej telenovely “La Doble Vida de Estela Carrillo“ , ktorá sa bude natáčať v Los Angeles, v meste, v ktorom momentálne Maite žije.

Ak Perroni prijme túto rolu, nestvárni hlavnú rolu, ale zahrá si psychopatického vraha. Premiéra prvej epizódy je naplánovaná na 13. februára.

Hlavnou postavou je Ariadne Díaz, ktorá stvárni Estelu Carrillo, dievča, ktoré sa presťahuje z Mexika do Spojených štátov, a preto, že prišla ilegálne musí zmeniť svoju identitu. Problémy začne mať, ak sa jej tajomstvo začne pomaly odhaľovať. Maite by sa mala do deja zapojiť až na konci, kedy odhalí  klamstvo Estel a zavraždí vlastného milenca.

Toto však nebude prvýkrát čo ex-RBD stvárni zápornú postavu. Rovnako tomu bolo aj v roku 2010, kedy sa objavila v tretej sérii seriálu „Mujeres asesinas“ . 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz