IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite Perroni pred vystúpením v Ekvádore

untitled-1

Ako iste viete, včera (19.11) Maite odohrala ďalší koncert v rámci turné „Tour Love“ a to v meste Guayaquil Ekvádore. Kráska prišla do tejto krajiny ešte v piatok a hneď po vystúpení z lietadla na ňu čakali fanúšikovia, s ktorými sa s radosťou odofotila. Hneď potom sa však pustila do práce a uskutočnila tlačovú konferenciu (Viac v článku → Maite zajtra vystúpi v Ekvádore. )

 

V deň „D“ , teda včera kedy sa odohral koncert, sa ešte ráno diva stretla s niekoľkými svojimi fanúšikmi v meste Guayaquil, kde im odpovedala na ich otázky, vyfotila sa s nimi a rozdala im podpisy.

Po stretnutí sa kráska konečne pustila do práce a spolu s Alexom Ubagom poctivo skúšali spoločné, aj samostatné piesne, ktoré odzneli na koncerte. Medzi nimi bola aj pieseň „Aun hay algo“ a „Empezar desde cero“ od RBD. Počas celej skúšky na nich dohliadala manažérka Maite, Carolina Palomo.

Po skúške sa už Maite šla pripraviť na koncert, na ktorom sa predviedla v novom, svetlomodrom kostýme. O make-up sa jej postaral jej obľúbený make-up artist, „zulalfo“ , ktorý sa fotkou pochválil na „Instagrame“ a prezradil, že jej líčenie skončil len chvíľu pred vystúpením na javisko.

„Minúty pred vystúpením na javisko @maitepb #tourloveecuador #tourlove2016 #backstage #makeupbyponcho💄“

 

Minutos antes de salir al escenario @maitepb #tourloveecuador #tourlove2016 #backstage #makeupbyponcho💄

Fotka uverejnená používateľom zulalfo (@zulalfo),

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz