IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite pokračuje v boji proti detskej práci

Určite si spomínate, že v roku 2016 sa Maite Perroni dostala medzi najsilnejšie ženy Mexika a to aj vďaka tomu, že si pridala k mnohým kampaniamno najviac sa venovala boju proti zneužívaniu detí na prácu. Zdôrazňovala, že tento problém sa netýka len Mexika, ale aj mnohých ďalších krajín.

 

Ex-RBD v tomto boji pokračuje aj naďalej a spolu so svojimi kolegami sa snažia dosiahnuť, aby deti študovali a nie pracovali. Dnes ráno na svojom účte na „Facebooku“ zdieľala ďalšie propagačné video, v ktorom zdôrazňuje dôležitosť tejto kampane.  

“ Tento môj záväzok pokračuje aj v 2017, spolu s „Pan American Development Foundation“ a „la Fundación Panamericana“ v boji proti detskej práci v Mexiku. Pretože 1 nepracujúce dieťa = 1 ďalšie študujúce dieťa. 😉 ..Nezabudnite navštíviť oficiálnu stránku www.TuVozContraElTrabajoInfantil.org a pripojte sa k tomuto veľkému boju ❤️“

„Som veľmi nadšená, že môžem spolupracovať s ,,Dundación Paramericana pala el Desarrollo Mexico“ v tejto dôležitej kampani pre Mexiko a aj ostatné krajiny, kvôli niečomu, čo tu je už dlhší čas. Je to kampaň, kde chceme zdôrazniť dôležitosť našich detí, chceme zabrániť tomu, aby naše deti boli vystavené pracovnej záťaži. Je veľmi dôležité mať jasne určitú tému, pretože, nanešťastie, ak ide o ekonomiku, tak sa uchýlime k tej najpraktickejšej veci, a preto chceme, aby sa každý z rodiny zapojil. A tak isto aj zamestnávajúci, ktorí spolupracujú s deťmi, chcú mať taktiež viac ľudí na prácu, za ktorú chcú dávať menšie peniaze, aby z toho mali oni výhodu. Takáto práca napĺňa moje srdce silou, energiou, pretože pre mňa je veľmi dôležité, aby sme konečne deťom darovali úsmev, pretože ich dni sú veľmi zlé.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz