IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite sa túži stať matkou

untitled-1

Herečka a speváčka, Maite Perroni, je veľmi spokojná so svojimi najnovšími sexi fotkami, ktoré boli vytvorené pre časopis „Open“ v meste Tulum, ktoré sa nachádza pri Kolumbii.

“ Je to vydanie, ktoré sa mi veľmi páči, fotky boli spravené v Tulum, na pláži ktorú milujem. O fotky bolo veľmi dobre postarané a tiež boli aj veľmi dobre prijaté. „

Maite sa pred nejakým časom vyjadrila k tehotenstvu Anahí. Zapriala jej veľa šťastia a požehnania a teraz jej krásne obdobie spomenula opäť.

„Je to viac než šťastie a sláva.“

Okrem toho, kráska spomenula ja to, čo už niekoľkokrát zdôraznila, a to že v najbližšej dobe si neplánuje zakladať rodinu.

„Teraz na to nie je vhodná doba, ale tak, ako všetky ženy, aj ja si viem predstaviť a chcem zažiť túto fázu. Ale teraz nie. „

Maite  tiež aj spomenula, že jej najnovšia pieseň „Adictasa objavila v jednej scéne vo filme „Treintona, Solterona y Fanstástica“ . Na jeho premiére bola aj samotná Maite.

“ Som veľmi šťastná, pretože s touto piesňou pokračuje v dosahovaní dôležitých vecí.“

Na záver ešte dodala, ako je to s jej účinkovaním v telenovelách, konkrétne „O Bem Amado“ , do ktorej dostala ponuku hrať dcéru hlavného hrdinu „milovaného“ .

„Teraz nie, teraz sa chcem venovať len hudbe. „

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz