IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite se vrací do roku 2016

Maite Perroni má za sebou další úspěšnou etapu svého života, a to rok 2016. Jako většina, ani samotná zpěvačka za něj nezapomněla na sociálních sítích poděkovat. Tentokrát to Maite udělala o něco zajímavější a vybrala dvanáct nejzásadnějších momentů, které se jí staly v minulém roce.

Fotografie s nimi postupně přidávala na její oficiální Facebook stránku, na každý den – jedno poděkování, až do Nového roku. Pojďme se na ně podívat.

,,Mám návrh … Ode dneška až do konce roku si společně zavzpomínáme na všechny krásné momenty, které jsme společně prožili v roce 2016 😉😉… Chci začít poděkováním za veškerou podporu ze strany médií, díky kterým jsem mohla sdílet s jejich čtenáři všechno na čem jsme pracovali.. Jsem šťastná, že jsem mohla být tento rok vaší součástí 💜💜💜 #Gracias2016″

,,Tento rok jsme vám představili píseň ,,Adicta“ na Premios Juventud a začali jsme tak i naše Tour Love… jsem velmi nadšená, protože se píseň stala i součástí filmu „Třicátnice, sama a fantastická“ navíc jsme s ,,Adictou“ vyhráli dvě ceny v Itálii !!!!! Jsem ráda, že se vám líbila … už připravujeme další překvapení 😜 #Gracias2016″

,,Děkuji časopisu People en Español ..celému jejich týmu a mému milovaneému Armandu Lucasovi Correaovi, že opět zařadili mezi #50MasBellos 🙈🙈 ..blahopřeji ještě jednou k 20 letému výročí časopisu !!!👏🏻👏🏻👏🏻 #proudofyou #latinpower moooc vás miluji ❤️ #Gracias2016″

,,Rok plný překvapení 🙈🙈… tyto ceny byly DÍKY VÁM VŠEM … děkuji za vaši bezpodmíněčnou podporu, děkuji, že jste součástí tohoto příběhu… Moji vááás 💜 Miřte na Měsíc, pokud se netrefíte, alespoň dopadnete mezi hvězdy. #RegalosDeVida #AdictaAmisPerronitos #LatinItalianMusicAwards #AltaInspirationAward #PremiosJuventud #PremiosTvynovelas“

,,V tento speciální den si chci připomenout velkou cestu do Izraele … bez pochyb to byl veliký zážitek s mou mámou, kde jsme navštívili řeku Jordán, kde byl pokřtěn Ježíš, Baziliku Zvěstování v Nazaretu, kde se Maria dozvěděla, že bude matkou a místo, kde se „podle tradice“ narodil Kristus.. Byly to velmi vyjímečné dny plné nevysvětlitelné energie …být tam bylo pro mě velmi dojemné. #Gracias2016 #VisitIsrael“

,,#Gracias2016 protože jsem mohla být opět přítomna na festivalu People en Español🎉🎉 tancovat a tancovat s mými milovanými Fausto Félix a Alex Ceja😜.. Miluji vás lidi ❤️ #vasaquerervolver #adicta #love #lovinglife #nycity #timessquare #latinpower Gěkuji své rodině z #PeopleEnEspañol za všechnu vaši pomoc .. mooooc vás miluji“

,,Po několika měsících přípravy naší stránky jsme vám ji mohli konečně představit!! 💜💜 děkuji za vaši pomoc při spuštění www.MaitePerroni.World .. děkuji všem lidem, kteří to umožnili.. Dejte mi vědět, co by se vám dál líbilo, abychom udělali!! 😜 #Gracias2016″

,,#Gracias2016 protože jsem tento rok měla možnost vstoupit do Pan American Development Foundation a Fundación Panamericana pro Desarrollo Mexico aby přispěli k velmi důležité úloze: zabránit dětské práci. Jako mexičanka se cítím velmi hrdá na to být součástí tohoto hnutí pro naše Mexico a naše děti… Jedno dítě bez dětské práce = jedno navíc co studuje.. děti jsou budoucnost naší společnosti .. Zvu vás k tomu se připojit k této velké iniciativě 😉😉.. Pro víc informací navštivte www.tuvozcontraeltrabajoinfantil.org #MXsinTI #tuvozcontraeltrabajoinfantil #todoscontraeltrabajoinfantil #vamoscontodo“

,,Ekvádor!!! Děkuji že jste mi dali tolik lásky na #tourloveecuador .. byly to úžasné dny!!! Děkuji Maite Perroni World Ecuador za všechnu vaši pozornost ❤️❤️❤️ Děkuji hudebníkům a tanečníkům, že naplnili celé pódium energií! Děkuji mému milovanému Alexu Ubagovi, protože jsme spolu úplně pprvé zpívali „Todo lo q soy“ ..jsem ŠŤASTNÁ, že jsem byla s vámi!!😍😍 #Gracias2016″

,,Brazílie!! Opět jsem mohla být s vámi a začít své #tourlove2016 v Sao Paulo, Curitiba a Rio de Janeiro.. Děkuji Tiago Iorc Wanessa Camargo a Lexa za to, že jsem mohla sdílet váši energii a talent na pódiu.. děkuji všem, že jste tam byli, naplnily jste mé srdce celé láskou 💜 děkuji, že jste tu vždy #Gracias2016″

,,Mnohem víc takových momentů!! Po všech neúspěších, co se staly, můžu říct, že to, co jsme dosáhli té noci je nenahraditelné ❤️💛❤️ Děkuji všem, co tam byli, bez ohledu na vzdálenost a vše co nám umožnilo být spolu ..Děkuji za tu kouzelnou noc …bojujme vždy za to, co chce naše srdce. Nezáleží na tom, kolikrát ti řeknou, že nemůžeš, protože áno můžeš 😉 Doufám, že se brzy vrátím.. Děkuji ŠPANĚLSKO!! #MaiteEnMadrid #Gracias2016″

,,A v posledních hodinách roku 2016 se vám chci poděkovat, že jste se mnou byli další rok navíc..protože právě teď je nás víc, jak 14 miliónů Perronitos na sociálních sítích!!! 😱🎉🎉🎉🎉 jsem nekonečně vděčná za vaši lásku a solidaritu … Jsem tak šťastná, že vás mám !!!! 🙏🏼 Bez pochyb jsme veliký tým ❤️ Spolu v časech dobrých i zlých .. Miluji vás 😊 #ZávisláNaMýchPerronitos #Gracias2016″

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz