IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite spomína na „oslavy“ dňa zosnulých

nahlad-2016

Počas víkendu sa v Amerike opäť slávil deň strašidiel, ktorý je po celom svete známy aj ako Halloween. Okrem detí, ktoré počas halloweenskej noci chodia v maskách od domu k domu, kde dostanú sladkú odmenu tento sviatok slávia aj mnohé celebrity, medzi ktorými nechýbajú ani najslávenejší rebeli; Anahí, Maite Perroni, Dulce María, Christian Chávez, Alfonso Herrera a Christopher von Uckermann.(Viac na: Ex-RBD oslavovali Halloween).

Tí sa každoročne podelila s fanúšikmi na sociálnych sieťach so zaujímavými a strašidelnými maskami. Aj keď slávna speváčka Perroni tak tento rok nespravila, v rozhovore pre „People En Español“ si na oslavu tohto sviatku zaspomínala:

„Spomínam si, bola som v škole…  2. novembra sa v Mexiku veľa oslavuje, pretože vtedy slávime Deň zosnulých.  Vtedy sa modlíme za ľudí, ktorých sme milovali, rešpektovali. Táto tradícia pokračuje v Mexiku aj dnes; každý rok ho slávime a znovu tak „prijímame“ mŕtvych medzi seba… Je to úžasné, pretože sme v rôznych fúziách, difúziách, pracujeme v skupinách, oslavujeme na rôznych oslavách a pokračujeme v našich rituáloch. Taktiež je to veľmi dobrý čas zaspomínať si na osobu, ktorá pre nás bola v minulosti špeciálnou, dôležitou. Je to niečo, čo skutočne stojí za to. Dobre, vrátim sa k tomu, o čom som začala hovoriť. V čase, keď som chodila do školy sme v tento deň vždy hovorili o mŕtvych o čosi viac…“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz