IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite súčasťou šou „La Voz Kids“

BY

 

0 COMMENT

 

Maite, Najnovšie príspevky, Novinky

Už v apríli minulého roka sa začala mexickými médiami šíriť správa o účinkovaní Maite Perroni v detskej verzii svetoznámej speváckej súťaži „La Voz“. Presnejšie, informácie nasvedčovali tomu, že Maite sa stane jednou z koučiek. V máji toho istého roku sa zas objavila správa, podľa ktorej mala byť slávna herečka a speváčka len akousi poradkyňou porotcov. Keďže nikto, ani samotná Mexičanka, túto informáciu nepotvrdil, fanúšikovia jej už ďalej nevenovali žiadnu pozornosť.

Spevácka šou „La Voz“ vznikla v Holandsku pod medzinárodným názvom „The Voice“. Mexiko bolo prvou hispánsky hovoriacou krajinou, ktorá si formát spomínanej súťaže prispôsobila a celkovo šiestou krajinou, ktorá ju začala vysielať. Konkrétne, na televízne obrazovky sa dostala 11. septembra 2011. Po štyroch úspešných sezónach súťaže sa organizátori rozhodli dať si krátku pauzu, ktorá trvala len rok. Vlani však prišli nielen s piatou sériou, ale taktiež aj s nápadom zorganizovať a uskutočniť prvú sezónu detskej verzie pod názvom „La Voz Kids“.

Nakoniec sa ale ukázalo, že nešlo len o novinársku kačicu a Maite Perroni bude skutočne v spomínanej súťaži účinkovať. Réžia ju totiž obsadila ako poradkyňu koučky v prvej sériiLa Voz Kids“.

Ako informoval portál „Radio Formula“, Perroni bude poradkyňou tímu španielskej speváčky Rosario Flores:

„Maite Perroni bude radiť môjmu tímu, čo je nádherné a zároveň očarujúce,“ prezradila speváčka v telefonickom rozhovore.

Na záver môžeme dodať už len to, že mexickí diváci sa na novú sériu šou môžu tešiť už túto nedeľu (12.03.2017).

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz