IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite v rozhovore pre „Bobo“

untitled-2

Ako sme vám včera (06.10) spomínali, Maite Perroni sa zúčastnila  tlačovej konferencie časopisu „Open“ , pre ktorý nafoila nový photoshoot a stala sa jeho tvárou v mesiaci október.  (Viac v článku → Maite na tlačovej konferencii časopisu „Open“ ) .

Počas tlačovky si speváčka našla chvíľku aj pre média, a programu „Bobo“ poskytla rozhovor, v ktorom nehovorila len o najnovších fotografiách venovaných časopisu „Open“ .

“ Fotenie týchto fotiek som si veľmi užila, bolo to v Tulum. Čo môžem povedať je, že je to jednou z mojich najobľúbenejších pláži, tiež sme mali nádherné počasie, úžasný a veľmi efektívny tím, takže sme skončili dosť skoro, niekedy okolo poludnia. Ale celé popoludnie som si užila. Tiež som rada, že som opäť pracovala s „Open“ , ktorý bol súčasťou mojej minulosti, v priebehu rokov som už s týmto časopisom pár krát robila a teraz som v ňom opäť. „

Po tom jej redaktor pochválil postavu a spýtal sa, ako to bolo s toľkými plavkami a či sú fotky upravované, alebo je to prirodzená Maite.

“ Áno stále som vymieňala a vymieňala plavky. Ale samozrejme, bol použitý aj photoshop a všetky tieto veci čo exitujú. Pýtam sa, kto to vymýšľa … ale pravdou je, že som si fotenie veľmi užila a myslím, že sú to celkom dosť prirodzené fotky. Make-up mi spravil Alfonso Castro, tak ako vždy, tiež aj vlasy a naozaj sa snažil, aby všetko vyzeralo prirodzene a aby som sa ja v tom cítila pohodlne a šťastne. Bol to naozaj krásny deň. „

Téma prišla aj na zoznam „25 Mujeres mas Poderosas“ , do ktorého sa pred nejakým časom Maite dostala…

„Áno, myslím že určite áno, pretože už po tých rokoch sa cítim oveľa lepšie, mám jasnejší obraz o tom kto som, čo si myslím, čo je nevyhnutné, pretože to sa deje v našom vnútri a nie je dobré ak v tom máme nezrovnalosť. „

Dôvodom, prečo sa Maite dostala do tohoto zoznamu je aj to, že pred nejakým časom sa pridala k americkej kampani, ktorá pomáha najmä deťom. A aj o nej vravela v tomto rozhovore.

“ Je to kampaň, ktorá bojuje proti zneužívaniu detí na prácu,  a to nie len v Mexiku, ale aj iných krajinách Latinskej Ameriky. Je to kampaň, ktorá bojuje v prospech detí, je potrebné to zastaviť, pretože to má mnoho ďalších dôsledkov, ktorým sa môžme vyhnúť len ak sa postaráme o naše deti. Hospodárska situácia je zložitá, no deti by mali mať vzdelanie, lásku, priestor na rast, musia byť informovaní… „

Na záver ešte spomenuli významný deň pre všetkých rebelov, 4. október, kedy sa v Mexiku začal vysielať seriál plný zaujímavých príbehov, problémov, lásky, priateľstva a hlavne bojovnosti o spravodlivosť.

“ Spomínam na to s veľkou láskou, nostalgiou a radosťou, pretože to je veľmi dôležitý základ môjho príbehu. Včera ubehlo 12 rokov od prvej epizódy „Rebelov“ a po niekoľkých rokov od tohto projektu je tu stále mnoho fanúšikov RBD, ktorý oslavujú Svetový Deň RBD a vždy 4. októbra budeme sláviť tento deň plný mágie.“

Maite ešte spomenula úspech svojej najnovšej piesne „Adicta“ , ktorá sa objavila vo filme „Treintona Soltera y Fantástica“

„Je to úžasné a som z toho nadšená. Včera som bola na premiére tohto filmu a je to fantastické, že „Adicta“ je v tomto filme pri jednej zo scénok „

Pozrite si aj celý rozhovor:

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz