IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite v rozhovore pre časopis „Ximena“

Maite Perroni poskytla rozhovor pre marcové vydanie časopisuXimena„, ktorý si pre ňu pripravil pár zaujímavých otázok. Tento rozhovor bol o niečo špeciálnejší, pretože otázky nekládol len časopis, ale aj fanúšikovia prostredníctvom „Instagramu“ . Speváčka hovorila o návrate do Brazílie, svojich postavách a nových projektoch.

Maite Perroni Beorlegui, jedna zo svetovo najvplyvnejších mexických umelcov, svoju kariéru začala v telenovele Rebelde, ktorá bola spojená s hudbou, a tak stala sa jednou zo šiestich členov kapely RBD. Keď oznámili koniec skupiny RBD, Maite sa začala venovať seriálom a k hudbe sa vrátila v roku 2013, kedy vydala svoj prvý sólový album „Eclipse de Luna“ . Vďaka účasti v telenovelách získala titul „kráľovny telenoviel“ .  V roku 2016 speváčka vydala pieseň „Adicta“ , ktorá je aj na mnohých hudobných platformách.

V roku 2016, pre teba už 5. rok po sebe, si sa objavila v zozname TC Clander „100 najkrajších tvári“ . Ako sa cítiš, kedže vieš, že máš uznanie z celého sveta a patríš medzi tie najkrajšie?

„Som veľmi vďačná. Vždy som tvrdila, že krása je subjektívna, ale je to dobrý pocit, byť uznanou a byť súčasťou tohto zoznamu, uznávaného po celom svete. „

Po prvýkrát si sa objavila aj v zozname nášho časopisu,  „30 najkrajších Mexičaniek“ a vyšplhala si sa na vrchol zoznamu.  Aké je to cítiť sa milovanou svojimi fanúšikmi, ktorí pri tebe stoja v dobrých aj zlých časoch?

„Bolo to veľké prekvapenie !! Ďakujem, že som mohla byť vo vašom zozname. Samozrejme ďakujem fanúšikom, pretože vďaka ním moju prácu vidí viac ľudí. Ďakujem za vašu náklonnosť, oddanosť a obetavosť… ste skvelí !! „

V júli prídeš do Brazílie na „intímne stretnutie“ s fanúšikmi a so špeciálnym hosťom, Danielom Arenasom, tvojim partnerom z telenovely „La Gata“ . Čo pre teba znamená Brazília? Aké má z toho pocity tvoj priateľ z románu?

„Som veľmi spokojná, že brazílska verejnosť tak dobre prijala projekt od Nathalie Lartilleux, tiež som veľmi rada, že pricestujem ešte raz do Brazílie a čo je najlepšie, s Danielom Arenasom. Bol to projekt, ktorý ma motivoval od začiatku, pretože ukazoval skutočný život na skládke „Bordo de Xochiaca“ . Videli sme, ako ľudia žijú, pracujú. Myslím si, že v tomto uponáhľanom svete si neuvedomujeme, čo máme a o čo môžme prísť… je skvelé, že tieto skúsenosti som mohla zdieľať s takými veľkými hercami ako je Daniel, skvelý človek, skvelý kamarát. Vždy sme mali tímovú prácu čo sa ukázalo na obrazovke a vďaka tomu sme boli tak dobre prijatí. „

Tvoje romány sú známe po celom svete. Ktorý projekt bol najviac vzrušujúci?

„Hahaha všetky, každá postava, každý príbeh, každá telenovela, v ktorej som hrala bola pre mňa dôležitá, neviem si vybrať len jednu. „

Premýšľali ste o mezinárodných filmoch? Mali ste ponuky?

„Pracujeme na tom. V máji začíname natáčať film v Mexiku „Dibujando el Cielo“ ktorého producentom je Christopher Hool, som plná emócii z tohto projektu.“

Vaša posledná hlavná rola bola v „Antes Muerta que Lichita“, ako Alicia (Lichita) . Pracovná žena, ktorá na svojom pracovisku trpela šikanou. Vieme, že mnohí vo svete týmto trpia. Aké je vaše posolstvo, povzbudenie a podpora týmto ľuďom?

„Táto telenovela bola pre mňa skvelou príležitosťou, pretože ukazuje šikanu na pracovisku a takýto ľudia to robia aj v skutočnosti, nie len postavy v televízii. Lichita nezmenila svoj fyzický vzhľad zo dňa na deň, ale menili ju okolnosti a menila sa nie len navonok, ale aj zvnútra. Bola vždy opatrná. Tento príbeh rozpráva skutočnosť ako komédiu, prináša pozitívnu správu pre spoločnosť.“

Veľké očakávania vášho albumu… Máte približný dátum vydania? 

„Doteraz sme postupne pracovali na piesni po piesni. Čo vám môžem povedať je, že už sme dokončili prípravy môjho nového singlu, na ktorom som pracovala vo februári v Los Angeles s Cali & El Dandee a s mojim drahým Andresom Torresom, ktorý je aj producentom „Adicta“ .. čoskoro si budete môcť vypočuť, čo sme pripravili. „

Čo znamená hudba vo vašom živote?

„Je to univerzálny jazyk, vďaka nej môžem vyjadriť čo cítim, čo si myslím. Bez ohľadu nato, akým jazykom hovoríme.“

Čo považuješ za najcennejšie?

“ Moju rodinu, priateľov, fanúšikov a robiť to, čo sa mi páči“

Čo si myslíš o svojich brazílskych fanúšikoch?

„Milujem ich celým svojim srdcom !! Vždy si cením ich podporu a lojalitu. Sú súčasťou mojej rodiny perronitos“

 Už si dosiahla všetky svoje ciele alebo sa snažíš ešte nejaké dosiahnuť?

“ Myslím, že keď dosiahneme cieľ, začneme ich mať viac a viac. Takže myslím, že mi chýba ešte mnoho. „

Ako vidíš svoj život o 5 rokov?

„Neviem, kde budem o 5 rokov, ale to čo je isté je, že som spokojná s tým, čo robím.“

Čomu sa budeš venovať v roku 2017?

“ Aj naďalej budem pracovať na hudbe, ale tiež budem aj hrať. „

Čo je najlepšie na koncertoch?

“ Kontakt s verejnosťou, pretože som naplnená energiou a dobrými vibráciami „

Kedy bude nová pieseň?

“ Novú pieseň sme nahrávali pred pár týždňami s Cali & Dandee. Čoskoro ju budete môcť počuť!! „

Bude to EP alebo CD?

“ Aj naďalej pracujem s Warner Music na každej piesni. Všetko na čom pracujem vám postupne odhalím na sociálnych sieťach.“

Stala si sa veľvylankyňou proti  detskej prácu. Ako sa cítiš s touto zodpovednosťou, ktorú ti zverili?

„Je to kampaň, na ktorú som 100 % zameraná, je potrebné podporiť naše deti a mládež tak, aby neboli vystavené zneužívaniu na prácu, ktorá nie je vhodná pre ich vek. Ako Mexičanka sa cítim veľmi hrdá, že som súčasťou tejto kampane, ktorá žiada starostlivosť pre naše deti v Mexiku. Pretože čím menej detí pracuje, tým viac deti študuje! „


[SCANS] Maite Perroni v časopise „Ximena“ (Marec 2017)

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz