IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite v rozhovore pre rádio „Los 40“

NAHĽAD JESEŇ 2015

Maite Perroni sa včera (31.08.) objavila v rozhovore pre rádio „Los 40,“ kde prišla kvôli podpore svojho nového singluAdicta.“

Speváčka v rozhovore prezradila, že tento nový singel vyberala z viacerých a dlho sa rozhodovali, ktorý singel bude prvým, ktorý Maite predstaví pred vydaním albumu. Taktiež spomenula, kto sa podieľal na vzniku novej piesne a hovorila tiež o práci veľmi talentovaných ľudí, s ktorými sa dala do spolupráce.

Moderátor sa Maite opýtal, prečo zrazu z takej roztomilej ženy vznikla sexy kráska, ktorá je plná vyžarovania, na čo Maite odpovedala, že každá žena v istom momente svojho života vyžaruje svoju sexualitu a chce ju ukázať.

Maite hovorila aj o novom albume a výbere skladieb, na ktorom pracovala dlhšie ako osem mesiacov. Speváčka spomenula, že niekedy musí spevák vyberať z mnohých piesní, ktoré dá na album. Rozdiel bude tiež v štýle albumu. Kým album „Eclipse De Luna,“ bol v štýle bachata, tento bude mestský.

Ktoré obdobie v tvojom živote bolo najťažšie?

„Myslím si, že najťažším obdobím pre mňa bolo keď som začínala ako speváčka, pretože nikdy som si nepredstavovala.“

Potom Maite odpovedala na rôzne otázky, ktoré jej malo možnosť položiť 3 000 000 poslucháčov tohto rádia. Počas nich Maite spomenula, že vždy pri pozeraní filmu v kine zaspala. 

Na konci programu si Maite a moderátor zahrali hru, kto sa bližšie trafí v hodení mince k čiare. Maite prehrala a tak musela prepožičať moderátorovi svoj Twitter, kde mohol napísať akýkoľvek tweet.

Po skončení programu Maite poďakovala za účasť, z ktorej mala veľkú radosť:

„Ďakujem za rozhovor s mojim milovaným @faisirrito ktorý vždy vie ako na to @los40mx  #ADICTA #závisláNaMojichPerronitos“

cats2

Maite Perroni v programe „Los 40,“ (31.08.2016)

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz