IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite vďačná za skúsenosti svojho učiteľa

Maite Perroni nie je len vynikajúca speváčka ale aj herečka. Naposledy si táto mexická diva zahrala v telenoveleAntes Muerta Que Lichita,“ v ktorej hrala hlavnú postavu menomLichita.

V tomto romantickom seriály si zahrala spolu s hercom Eugenio Cobo Peña, ktorý sa pre ňu odjakživa stal veľkým vzorom. Napriek tomu, že má už 77 rokov, je stále vo forme a venuje sa svojmu milovanému povolaniu. Aj preto odovzdáva svoje skúsenosti a rady mladším hercom, medzi ktorými je aj naša Maite. Tá včera (14.12.) na svojom „Instagrame“ publikovala fotografiu s ktorou mu ďakovala za všetky rady a skúsenosti, ktoré jej poskytol:

„Existujú ľudia, ktorí prídu do tvojho života bez toho, aby vedeli, čo pre teba znamenajú a s plynúcimi rokmi sa píšu príbehy a my pochopíme, prečo sa veci dejú…. #EugenioCobo si a vždy budeš mojím mentorom, mojím sprievodcom, mužom, ktorý sa vyjadruje jasne a poučne, ktorý ma vždy poháňal dopredu, aby som dosiahla svoje ciele, aby som mohla, aby som pochopila to, čo prišlo nové a nepoznané, aby som vedela, kam mám ísť mori plnom búrok a neistôt, ako je vec, ktorej sa venujeme. Naučil si ma, ako vyjsť víťazne, pretože keď veci nevychádzajú dobre, naučil si ma, že to bolo to najlepšie a keď išli dobre, podporil si ma ale nie rozmaznával, zbožňujem ťa z celého srdca teraz a navždy!!! Ďakujem, že si mi daroval možnosť spoznať, čo je vášňou môjho života.“

 

Hay personas que llegan a tu vida sin saber lo importante q serán para ti y con el pasar de los años las historias se escriben y entendemos el porque de las cosas … #EugenioCobo has sido y serás siempre mi mentor , mi guía ,el hombre de palabras claras y aleccionadoras ,q me impulsaron siempre a seguir , a lograr mis metas , a poder poder , a entender lo q para mí era nuevo y desconocido, a navegar en este mar lleno de tormentas e incertidumbre como es el medio al q nos dedicamos. Y saber salir triunfante , por q cuando las cosas no iban bien me enseñabas q era lo mejor , y cuando iban bien me alentabas a no conformarme , te adoro con todo mi corazón hoy y siempre para siempre !!!! Gracias por regalarme la posibilidad de descubrir cuál era la pasión de mi vida .

Fotka uverejnená používateľom Maite Perroni Beorlegui (@maitepb),

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz