IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Maite zajtra vystúpi v Ekvádore

nahlad-2016

Aj napriek tomu, že posledné koncerty Maite Perroni v rámci turné „Tour Love 2016,“ sa konali ešte počas letných prázdnin, speváčka sa už zajtra vráti na koncertné pódium a odohrá ďalší magický koncert so svojimi najnovšími skladbami.

Mexická diva už dnes ráno (18.11.) dorazila do Južnej Ameriky, presnejšie do Ekvádoru, kde sa už zajtra (19.11) odohrá jej ďalší koncert a stretnutie s fanúšikmi. Ako už býva zvykom, na letisku v hlavnom meste speváčku privítali fanúšikovia, s ktorými sa neváhala odfotiť a prehodiť pár teplých slov.

Maite Perroni po príchode do Ekvádoru (18.11.2016)

Diva sa na návštevu krajiny veľmi tešila, pretože už niekoľko dní na svojich sociálnych sieťach zverejňovala odpočet svojho príchodu. Niekoľko minút po prílete pozdravila svojim odkazom na Twitteri všetkých tamojších fanúšikov:

„Dorazila som do Ekvádoru. Ďakujem za vrelé privítanie, prejavili ste mi veľkú náklonnost … Vidíme sa túto sobotu  #TourLoveEcuador2016 yeeeei 🎉🎉🎉“

cats

„#TourLoveEcuador 🎉 Nemôžete to zmeškať !!! 💜 Umriem od vzrušenia 🙈🙈🙈 Zajtra vás očakávam 😉 #TourLove2016“

cats2

Poobede tiež absolvovala stretnutie s tamojšími médiami, a poskytla viacero rozhovorov, ktoré sa už čoskoro objavia aj na našom webe.

Maite Perroni na tlačovej konferencii v Ekvádore (18.11.2016)

cwrkqpyxgaae0f9

Pripomeňme, že Maite vystúpi na pódiu spolu so svojim kamarátom a spevákom Alexom Ubago, s ktorým zaspieva ich spoločný duet „Todo lo que soy.“ Zostaňte naladený, o koncerte Maite vás budeme informovať.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz