IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Manuel Junior Velasco na titulke časopisu

nahlad-2016

Aj keď ubehli už takmer dva mesiace od chvíle, čo Anahí prekvapila svojich fanúšikov a prostredníctvom časopisu „Caras“ verejnosti oznámila hádam tú najkrajšiu správu, svoje tehotenstvo, sa o tejto téme v médiách neprestáva hovoriť aj naďalej. Denno-denne sa či už v tlači alebo na rôznych portáloch objavuje desiatka článkov o tom, ako Anahí preukazuje svoju radosť z tehotenstva a blížiaceho sa materstva.

Okrem takýchto pozitívnych článkov ale fanúšikovia nachádzajú aj také, ktoré veľmi potešujúce nie sú. Príkladom je septembrová fáma o tom, že Anahí oznámila svoje tehotenstvo v rozhovore pre časopis „Caras“ len kvôli finančnému zisku.

To ale nie je jediná takáto správa, ktorá sa v spojení s Anahí a časopisom „Caras“ začala šíriť internetom. Pred pár dňami sa totiž v mexických médiách objavila informácia o tom, že Anahí dala redakcii spomínaného prestížneho časopisu výhradné právo zverejniť prvé fotografie jej synčeka. Avšak, na rozdiel od tej septembrovej správy, bolo v tej tohtomesačnej uvedené, že tento raz to nebude kvôli finančnému zisku, pretože speváčka sa rozhodla výťažok z predaja venovať inštitúcii v Chiapas pomáhajúcej slobodným matkám s nedostatkom finančných zdrojov.

Či sa tak ale skutočne stane nie je známe, pretože opäť môže ísť len o fámu. Zostaňte naladený na RBDFanclub.com, budeme vás informovať.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz