IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Manuelito trávi slnečné dni v rodinnom kruhu

Už sú to tri mesiace, čo sa Anahí stala mamičkou nádherného chlapčeka Manuelita. Od vtedy sa nevenuje ničomu inému len jemu a venuje mu celú svoju lásku a čas. Fanúšikov však pravidelne informuje o tom, ako sa ona a aj jej synček majú pridávaním fotografií na svoj „Instagram“.

Keďže v Mexiku je omnoho teplejšie ako v našom podnebnom pásme, Anahí a malý Manuel si už užívajú slnečné lúče a pravdepodobne aj pokusy o prvé plávanie. Krásne trávenie času sme mohli vidieť na speváčkinom „Instagrame“, kde predvčerom (16.04.) pridala fotografiu so svojim synom.

„Keď miluješ tak, že viac sa už nedá! 🐣😍💙🙌🏻 Ďakujem ☝🏻🙏🏻❤️“

Cuando amas tanto que no puedes más ! 🐣😍💙🙌🏻 Gracias ☝🏻🙏🏻❤️

A post shared by Anahi (@anahi) on

Anahí a jej manžel však nie sú jedinými príbuznými, ktorí si s Manuelitom užívajú krásne slnečné dni. Spolu s nimi oddychujú a zabávajú sa aj Marichelo, sestra Anahí, so svojou rodinou. Marichelo taktiež zdieľala fotografiu so svojim synovcom.

„Keď som si myslela, že už nedokážem viac milovať, prišiel si pred 3 mesiacmi, aby si ma urobil najšťastnejšou tetou a najzamilovanejšou na planéte!!! MILUJEM ŤA CELÝM SVOJÍM BYTÍM TUČKO NÁDHERNÝ!! ❤️❤️❤️❤️❤️ #Manuel

Cuando creí que ya no podía amar mas, hace 3 meses llegaste tú para hacerme la tía más feliz y enamorada del planeta!!! TE AMO CON TODO MI SER MI GORDO HERMOSO!! ❤️❤️❤️❤️❤️ #Manuel

A post shared by MacPuente (@macpuente) on

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz