IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

,,Můj přítel je rozvedený,“ říká Dulce Maria

Zpěvačka a herečka Dulce Maria našla člověka, kterého miluje a zároveň s ním sdílí svou hudbu.

Nedávno se na sociálních sítích rozšířila zpráva, že zpěvačka je opět zamilovaná. Dulce tedy zahájila rok plný lásky ke svým fanouškům a svému novému partnerovi, filmovému producentu – Franciscovi (Paco) Álvarezovi. Hodně dlouho se v médiích spekulovalo o tom, že je Paco stále ženatý, María tuto informaci ovšem vyvrátila. 

,,Je rozvedený, je snad třeba ukazovat nějakou fotografii jako důkaz?,“ řekla programu JDS během autogramiády v obchodním centru Forum Buenavista CDMX.

Na toto téma dál pokračovala: ,,Jsem spokojená, začínám rok s mnoha sny a novými aspekty v mém životě.“

Vysvětlila, že i když je její přítel o několik let starší, jak ukazuje fotografie zveřejněná na jejím Instagramu, tak společně sdílejí, jak pracovní, tak osobní sympatie.

,,Našla jsem osobu, s kterou můžu sdílet svou kariéru – hudbu, to co se mi líbí, celé je to něco moc krásného, opravdu, právě jsem na začátku vztahu plná těch nejlepších očekávání.“

I přesto, že už uběhlo víc, jak osm měsíců od doby, co se poznali při natáčení videoklipu ,,No Sé Llorar,“ udržovali velmi zatím velmi diskrétní blízký vztah, než byli spatřeni u jeho domu.

Nyní, když je jejich vztah oficiální, potvrdila Dulce, že trvá jen velmi malou chvíli (asi měsíc) a zatím neví, co se může stát v budoucnosti, jako například co se týče svatby.

,,Nejprve jsme byli přátelé, vzájemně jsme se poznávali a samozřejmě začínáme s velikým nadšením a očekáváním, ale na spoustu věcí je ještě velmi brzy.“

Také se zmínila, jak se cítí šťastná za své publikum a lidi, kteří přišli na její autogramiádu.

Mezitím, co čas běží, zpěvačka může dál zjišťovat, jestli je pro ni Paco ideálním mužem. Dál se také zaměřuje na své nové album v žánru po-rock, které má vyjít již v březnu. Zatím jsou venku tři písně, a to ,,Un Minuto Sin Dolor,“ ,,Al otro lado de la Lluvia“ a ,,Volvamos“ – duet s Joeym Montanou. Navíc již 24. března se bude konat veliký koncet v divadle Metropólitan.

,,Je krásné odstartovat nový rok s velkou láskou a podporou od mých fanoušků. Souhlasím s časopisem ,,Open,“ protože dál je v něm ještě mnoho zajímavého obsahu, byly to zajímavé fotky, nikdy jsem nefotila takhle v plavkách,“ ukončila rozhovor Dulce.

 

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz