IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Najlepším projektom Poncha je otcovstvo

Posledný rok sa pre Alfonsa Herreru nesie v znamení úspechu a mnohých pracovných ponúk. Tie získal nielen v rodnom Mexiku, ale taktiež aj v Madride a USA, kde momentálne pracuje na natáčaní druhej série seriálu „Sense8“ či „The Exorcist“.

Okrem týchto projektov ho však mexickí diváci môžu vidieť aj v jeho zábavno-vedomostnej šou „La Ciencia de Lo Absurdo“, na ktorej pracuje ešte len druhý rok.

Rok 2016 však so sebou nepriniesol len zmenu v jeho profesionálnom živote. Tá nastala aj v jeho súkromí, pretože koncom septembra (27.09.) sa stal ocinom! Aj keď sa rozhodol, že na istý čas sa bude venovať rodine, opäť sa vrátil k práci. Okrem toho, že opäť vyjadril podporu známej automobilovej značke, Toyota, zúčastnil sa i propagácie jeho najnovšieho seriálu, ktorá tentokrát prebiehala práve v USA.

Aj preto sa Poncho zúčastnil mnohých televíznych a rozhlasových programoch, v ktorých prezradil svojim fanúšikom množstvo zaujímavostí nielen o seriáli.

V programe „Harry“ prezradil, ktorý z jeho životných projektov je v jeho živote najlepším.

„Som otcom! Je to najlepší projekt. Najlepší projekt.“

Koľko mesiacov má dieťatko?

„Dva mesiace.“

Nie je to najlepší pocit na svete?

„Je to to najlepšie, ale niekedy si musím povedať: Alfonso, prosím ťa, prestaň ukazovať fotky tvojho syna. prosím prestaň!“

Okrem toho dokázal i to, že nie je len skvelým hercom, ale taktiež je aj skvelým futbalistom.

Počas série rozhovorov uskutočnených počas propagácie seriálu Poncho prezradil fanúšikom i situácie, ako ho spoznávajú ľudia na ulici.

„Mnoho, mnohokrát sa mi stáva, že na mňa volajú: Ó, to je ten chlapík zo „Sense8“, chlapík z „Rebelde“, ale počkaj, počkaj! Ten chlapík zo „Sense8“ je taktiež chlapíkom z „The Exorcist“ a „Rebelde“… Som zmätení!“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz