IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Najočákávanejšie herecké výkony tohto roka

NAHĽAD 2016

Tento rok je naozaj bohatý na filmovú produkciu. Okrem toho, že Dulce María sa na začiatku roka prezentovala v telenovele „Corazón Que Miente,“ s postavou Renaty Ferrer, sa už 08.08.2016 predstaví Christian Chávez v telenovele Pedra DamiánaDespertar Contigo.“

To však nie je všetko veľká filmová scéna sa teší na jesenné novinky, v ktorých budú hrať hlavnú úlohu Christopher Uckermann a Alfonso Herrera.

Títo dvaja krásavci sa predstavia až v 6-tich produkciách, pričom jedna z nich sa bude vysielať až budúci rok. To však nič nemení na tom, že fanúšikovia rebelských hercov sa tešia na to, aké fantastické výkony predstavia ich obľúbený herci.


SEPTEMBER


V Septembri tohto roku sa môžeme tešiť až na 3 veľkolepé premiéry. Christopher Uckermann by sa mal v tento mesiac predstaviť s filmom „Pacifico.“ Poncho sa na začiatku tohto mesiaca presnejšie 02.09.2016 objaví vo filme „The Chosen (El Elegido)“ a taktiež 23.09.2016 vo filmeThe Exorcist.“

Pacifico

The Chosen

The Exorcist


OKTÓBER


Kanál „Fox“ už ohlásil vysielanie seriálu 2091, v ktorom zohrá hlavnú úlohu Christopher Uckermann. Aj napriek tomu, že seriál bude mať len 13 epizód zdá sa, že to bude najprepracovanejší a zároveň aj najdrahší seriál, aký spoločnosť natočila.

2091


DECEMBER


Posledný mesiac v roku bude patriť seriálu „Sense8,“ kedy sa jeho fanúšikovia dočkajú ďalšieho pokračovania. Na internete sa zatiaľ neobjavil trailer k najnovšej sérii, ale predpokladá sa, že bude minimálne tak skvelý ako jeho prvá úspešná séria. V tomto seriály si zahral hlavnú úlohu Hernanda, Poncho Herrera. Premiéra nových častí je naplánovaná na 25.12.2016.

Sense8 (1.séria)


ROK 2017


Ani v roku 2017 sa fanúšikovia nemusia báť toho, že by svojich obľúbených hercov nevideli na televíznych obrazovkách. Zatiaľ sa objavila informácia o tom, že Christopher Uckermann sa predstaví vo filme „Original y Copia.Nie je však vylúčené, že filmových ako aj seriálových premiér s ex-členmi RBD bude budúco rok viac.

Original y Copia

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz