IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Najvyhľadávanejšie otázky o Maite Perroni

Maite v sobotu (01.07.) odštartovala svoje „Maite Perroni Intimate“ v Río de Janeiro, kde sa mohla s prítomnými fanúšikmi porozprávať a usporiadala im maličký koncert. (Viac na: Maite odštartovala „Maite Perroni Intimate“)

Fanúšikovia však neboli jediní, ktorí získali pozornosť krásnej speváčky. Na udalosti sa totiž nachádzali aj rôzne médiá, ktorým Maite poskytla rozhovory. Jedným z nich bol aj portál „Pop Line“, s ktorým Maite zašla do zákutí „Google“ a odpovedala na najčastejšie vyhľadávané frázy, ktoré sú spojené s jej menom.

Maite Perroni v/na…

…uzavretých miestnostiach. Bývali časy, kedy som mala klaustrofóbiu a preto si myslím, že to vo veľa ľuďoch vyvoláva zvedavosť. Ale teraz už som v poriadku. Už sa tak nebojím uzavretých priestorov.

…stretnutí skupiny „RBD“. Ak by tu bola možnosť, že by sme sa mohli spojiť a mohli by sme si všetci užívať túto mágiu, ktorú sme prežívali, bolo by to skvelé. Ale je tu mnohé vecí, takže neviem, či sa tak stane.

…móle. Toto je veľmi zaujímavé, pretože nemám 180 cm a ani 40 kg, ale potešilo ma to.

…pódiu s Wanessou. Vždy! Ak by chcela, ja chcem. Je to speváčka, ktorú mám veľmi rada, prináša do hudby v Brazílii veľa kvality, takže ja ju milujem, vždy so mnou môže rátať.“

Maite Perroni sa páči…

…používať rajčiny na vlasy. Ide o to, že raz sa ma pýtali na prírodný recept, ako sa starať o vlasy a mne raz moja babka povedala, že mám používať paradajky, aby sa vlasy hydratovali. Takže tieto žiarivé a prirodzené vlasy mám vďaka rajčinám.

…byť kráľovnou telenoviel. No, páči sa mi zdieľať s vami moju prácu, páči sa mi, že viem, že vo vás to niečo vyvoláva, páči sa mi byť v televízii a robiť hudbu. Takže ďakujem, ale pre mňa je dôležité povedať vám niečo a mať vám čo povedať.

…Koko Stambuck. Áno, to už viete. Čo viac mám povedať? Toto už nie je novinka.

…Tiago Iork. Áno, veľmi si užívam spievanie s ním. Pravdou je, že je to veľmi talentovaný a skromný interpret a veľmi si užívame jeho a aj moju hudbu, pretože keď sme spolu spievali minulý rok na mojom turné, mohli sme si zaspievať jednu z jeho a jednu z mojich piesní. Bolo skvelé s ním zdieľať pódium.“

Maite Perroni je…

„…kaderníčka. Nie, nie. Nikdy som to nerobila a čudujem sa, že je to medzi najhľadanejšími vecami, pretože… Pretože vždy sa položím do rúk mojich kamarátov štylistov. Oni sú experti, môj milovaný Gabriel Sambra, môj milovaní Erik, môj najmilovanejší Pedro Ricardo, ktorí sú experti na vlasy, oblečenie. Vždy robia perfektne, takže.. Ďakujem všetkým, ktorí ma s týmto spájajú, ale sama sa nečešem.

…vydatá. Nie som vydatá, ale keď sa vydám, nebudem to spochybňovať, pretože nemusím vyvracať to, čo už viete. Nie je to nič zlé, práve naopak.

…blázon. Áno. Áno, každý máme v živote nejaké bláznovstvo, ktoré pomáha nášmu životu fungovať, inak by to bolo veľmi nudné. Takže v živote treba trošku zo všetkého, aby mal šťavu.

…závislá na čokoláde. Som. Preto keď prídem do Brazílie, nemôžem zabudnúť na sladkosti. Milujem ich.“

Maite Perroni má…

…najkrajšiu tvár na svete. Nie, ľudia. Je to čistá publicita, pretože keby nebolo „photoshopu“ a make-upu, nebolo by to na tomto zozname.

…pieseň s Thiaguinhom. Áno, máme spoločnú pieseň. Volá sa „Inexplicable“. Bolo skvelé, že som mala možnosť byť na jednom jeho koncerte v Brazílii a bolo to úžasné. Byť na pódiu s tak talentovaným človekom a s láskou všetkých ľudí. Bolo skvelé s ním pracovať. Popravde sa mi veľmi páči spolupracovať s brazílskymi umelcami, z ktorých sa stanú skvelý a srdečný priatelia a vždy odchádzam so skvelou náladou a pocitom. Brazília má skvelých umelcov.

…tisíc párov topánok.  Nie tisíce, ale mám ich veľa. Mám ich veľa, pretože sa mi veľmi páčia, sú mojou slabosťou.

…v skutočnom živote deti. Mám jedného syna, ktorý chrčí, je tučný, zavalitý a celý čas sa chce hrať. Volá sa Sancho a je to môj pes. Toto je zatiaľ moje jediné skutočné dieťa.

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz