IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Narodeninový rozhovor s Dulce Maríou

nahlad-2016

Ako iste viete, Dulce María, práve dnes na sviatok sv. Mikuláša oslavuje svoje 31.narodeniny. Je to žena plná cieľov, odhodlania, lásky, mieru, pokoja a zároveň obrovskej energie, žena ktorá premieňa svoje sny na skutočnosť a ktorá vie, že každý nesplnení sen sa raz splní.

Dulce María inšpiruje mnohých fanúšikov k plneniu svojich snov, k viere v Boha, pretože ako znejú jej slová, „Božie cesty sú vždy lepšie ako tie naše.“ Je silne veriacim človekom, oddaná svojej rodine, priateľov, hudbe, fanúšikom, jednoducho všetkému čo robí a vytvára. Pretože práve ona vytvára okolo seba krásne prostredie plné lásky.

Slovenskí a poľskí fanúšikovia mali možnosť minulý rok v predstihu osláviť narodeniny Dulce Maríe na spoločnom stretnutí. Boli sme tam aj my a verte či neverte, boli to tie najkrajšie narodeniny, ktoré sme mohli osláviť s našou milovanou hviezdou. Tak pokorná, tak krásna a tak vďačná bola María za to, že pre ňu fanúšikovia pripravili darčeky a tortu. Preto takto nadiaľku a už len v spomienke na minulý rok prajeme našej dive VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINÁM!

cats

Pokračovanie tohto článku by mohlo byť v postupnosti jej kariéry ale my to v tento deň robiť nebudeme, pretože takýchto článkov sme na našom webe mali už niekoľko. Dnes vám ale prinášame opäť niečo špeciálne. Tak ako sme vám pred časom priniesli nezverejnený rozhovor s Anahí pre slovenských fanúšikov, presne takýto rozhovor vznikol v roku 2012 aj s našou dnešnou oslávenkyňou. Veríme, že sa vám bude páčiť a o Dulce sa dozvitete aj niečo nové.

Ako si sa dostala k spevu a herectvu? 

Už odmalička ma lákalo herectvo a spev. Začínala som v reklamách, neskôr v rôznych šou až som sa dostala k seriálom a skupinám. Najväčším míľnikom bola práve RBD. No a teraz som sama, vydala som svoj album a som šťastná že idem svojou cestou.

Prečo sa rozpadla skupina RBD?

Každý už musel ísť vlastnou cestou. Mali sme každý vlastné ponuky a smery akými sme sa chceli uberať.

Chýba ti?

Určite, pretože s RBD sme prežili krásne chvíle, na ktoré sa nedá zabudnúť. Ale všetci sme sa museli posunúť ďalej a momentálne som šťastná ako sólistka. Ale na RBD budeme vždy krásne spomínať.

S Anahi vás stále porovnávajú a hovoria že ste súperky. Ako je to v skutočnosti?

Súperky nie sme. S Anahi sa máme veľmi radi aj keď kvôli práci sa nestretávame často , ale určite medzi sebou nesúperíme. Anahi je veľmi láskavý a skvelý človek nevedieme medzi sebou vojny.

Máš rada Alfonsa?

Áno mám ho veľmi rada. Je perfektný.

Čo ty a Christopher?

Bebe je tiež skvelý a mám ho hrozne rada ako brata. Všetci z RBD sú ako moja rodina.

Koho z RBD máš najradšej?

Všetkých.

Ako si sa dala dokopy s Ponchom? 

Spoznali sme sa pri natáčaní „Clase 406“ a ako sa vraví preskočila medzi nami iskra.

Prečo ste sa rozišli s Ponchom? 

Každí sme hľadali a potrebovali niečo iné a rozhodli sme sa, že najlepším riešením bude rozchod. Ale aj potom sme zostali skvelými kamarátmi.

Mala si niekedy románik s Uckerom? 

Nie, nemala haha. Ale mám rada našich šialených vondy fanúšikov.

Ešte stále si okusuješ nechty? 

Áno, ale chcela by som s tým prestať.

Čo mám robiť preto, aby som bola taká krásna a mala som takú postavu ako ty? 

Ďakujem si zlatá. Tak čo sa týka postavy, nedržím žiadnu diétu, najlepší je pohyb. Na tvár je dôležité používať dobrú kozmetiku, ale pravá krása ide zo srdca. Buď šťastná a buď vždy sama sebou a ukáž ľuďom aké máš srdce. Myslím si, že o tom je pravá krása.

Aká je tvoja neter? Robí ti radosť?

Clara je skvelá. Nám všetkým robí veľkú radosť a všetci sa z nej tešíme. Je to taká naša malá princezná.

Chcela by si prísť na Slovensko? 

Počula som o vás, a viem, že tam mám fanúšikov. Ste skvelí ako mi píšete.Takže by som určite chcela prísť!

Chcela by si niečo odkázať slovenským fanúšikom?

Ste úžasní a verím že raz zavítam aj na Slovensko. Posielam vám odtiaľto veľa bozkov.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz