IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Natáčanie filmu El Elegido s Ponchom

NAHĽAD 2016

Ako sme vás už niekoľko krát informovali, do kín sa pomaly ale isto dostáva film „El Elegido,“ v ktorom vystupuje aj herec Alfonso Herrera. Mexičan sa v tomto filme predstaví už 2.septembra v Španielsku ako postava Ramónai Mercadera, slávvny vrah Leva Trotského.

„Politická ideológia Ramóna odstrčila jeho matku, no ale až vtedy, kedy sa zapletie a dostane bližšie k Trotskému, začne pochybovať o tom, čo je skutočne dôležité a či bude musieť nasledovať ideály vštepované jeho matkou.

Narozdiel od jeho matky bola Sylvia žena, ktorá ho chcela starala sa o neho. Matkina láska bola podmienená k posilneniu ideálov Sovietskeho zväzu, Sylviina láska nebola sebecná…,“ prezradil Poncho v nedávnom rozhovore o svojej postave.

Nedávno sa na Youtube objavilo, ktoré popisuje natáčanie celého filmu od jeho počiatkov až po poslednú klapku. Pozrite sa:


O čom je film „El Elegido“


Je rok 1937 a Ramón Mercader je mladým dôstojníkom vo francúzskej armáde, ktorá bojuje v Španielskej občianskej vojne. Jeho matka, Caridad del Río, je tajnou agentkou v GPU (tajnej sovietskej službe). Bola vybraná, aby sa stala jednou z účastníkov na tajnej misii – zavraždiť Trotského -, ktorá bola príkazom Stalina.

Ramón je následne poslaný do Moskvy, kde podstúpi výcvik a príjme nové meno, Jacques Mornard a stane sa tak falošným synom bohatého belgického diplomata. S týmto menom odcestuje do Paríža, kde sa stretne s mladou prívrženkyňou Trotského, Sylviou Ageloff. O chvíľu nato sa stanú milencami. Začiatkom roka 1940 sa obaja stretnú v Mexiku, kde bol Trotský so svojou rodinou vyhnaný a Sylvia pre neho pracuje ako asistentka. Mornard, čiže Ramón, utečie do Európe s vysvetlením, že to musí urobiť, aby zabránil vojne. Sylvia začne pripravovať ich svadbu a vôbec netuší, že Mornardn (Ramón) to robí len preto, aby od nej získal čo najviac informácii potrebných na  vykonanie Stalinovho plánu.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz