IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Natáčanie prvej série „The Exorcist,“ sa skončilo

nahlad-2016

Prvá séria „The Exorcist,“ ktorú môžete sledovať aj na našom webe, sa dostala do svojho finálového konca. Tvorcovia cez víkend ukončili natáčanie prvej série a tak na jej divákov čaká celkom 13 epizód tohto seriálu. Prežije postava Alfonsa Herreru?

V piatok (11.11.) vládol na mieste natáčania smútok. Herci, režiséri a celý tvoriaci tím smútia nad koncom prvej série hororového seriálu „The Exorcist,“ ktorého budúcnosť je zatiaľ nejasná.

„Posledný deň natáčania s priateľom @ponchohd. Priviedol Tomasa k životu s pôvabom, humorom a súcitom. Je škoda, že sme ho museli zabiť,“ napísal režisér.

cats

„O natáčaní finálovej scény tejto série. Rozlúčka s najlepším obsadením a posádkou na planéte. Nie však zbohom navždy. Len pre túto chvíľu,“ napísal režisér.

cats2

Nie len režisérovi a tvorcom bude chýbať natáčanie a účasť v tomto seriály, ale aj samotnému členovi RBD, Ponchovi, ktorý v seriály stvárnil postavu kňaza Tomasa:

„Tento chlap mi bude chýbať! Marcus!“

Marcus!

Fotka uverejnená používateľom Alfonso Herrera (@ponchohd),

 

Ako sme už na začiatku spomínali, to či sa bude natáčať nová séria a pokračovanie tohto seriálu je zatiaľ nejasné. Závisí to len a len na divákoch, pretože ak by prvá séria nedosiahla očakávané čísla s tou druhou sa budú musieť rozlúčiť. Aj o tom informoval tvorca série:

„Ak chcete 2.sériu, prosím pomôžte nám šíriť slovo! Každý tweet, Facebook a Instagramový príspevok zvyšuje naše šance.“

cats3

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz