IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

„(Ne)Dokonalosť“ – [20.kapitola]

MYM

„Lebo mi ťa je ľúto!“ vykríkla som prvé čo ma napadlo a hrdo vystrčila bradu snažiac sa presvedčiť ho, že to, čo som práve vyslovila, myslím vážne.

„Takže ti ma je ľúto, hej?!“ odsekol mi ostro a opäť zvýšil tón hlasu.

„Presne tak!“ zasyčala som.

„Ale ja ti neverím!“ schytil ma silnejšie a pritisol si ma k sebe tak blízko, až sa nám nosy dotýkali a cítila som jeho dych a rýchlo bijúce srdce.

„Tak mi never!“ odvrkla som a z posledných síl som sa mu snažila vymaniť z náručia. Nemohla som byť k nemu takto blízko. Naše telá sa o seba obtierali. Prišlo mi to ako mučenie, no zároveň mi to spôsobovalo rozkoš.

12192753_10204111240575972_1691857957_oPoncho si ma prehodil cez plece a niesol k výťahom.

„Okamžite ma pusti!“ skričala som doňho.

„Nie!“ odvrkol nervózne a pridal do kroku.

Búchala som ho po chrbte, no márne. Pokračoval vo svojej ceste. Okoloidúci ľudia, vrátane doktorov a sestričiek po nás pozerali ako po bláznoch. Niektorí sa smiali, iní nechápavo krútili hlavami.

„Pusti ma!“ trieskala som ho, kričala a chcela dosiahnuť svoje, no márne. Jedinou odpoveďou, ktorú som dostala, bol Ponchov škodoradostný smiech. „Varujem ťa! Ak ma ihneď nepustíš, tak…!“ začala som sa mu vyhrážať, no nestihla som dopovedať, pretože mi skočil do reči.

„Tak čo, Annie, ha?! Tak ma udáš za obmedzovanie tvojej slobody? Alebo nejakú podobnú kravinu? Požiadaš o zákaz približovania?“ vymenovával možné alternatívy. „Pokojne to urob, ale momentálne si moja!“ vyhlásil škodoradostne.

„Nie som tvoja!“ vyprskla som naňho medzitým ako sme vošli do výťahu. Personál, ktorý tam bol, radšej vystúpil a nechal nás tam samých, pretože Poncho po nich zazrel pohľadom, ktorý vravel zmiznite inak za seba neručím. Stlačil číslo poschodia, výťah sa zatvoril a v tichosti sme sa viezli dole. S Ponchom som už prestala bojovať, pretože som vedela, že to nemá význam. Nevyhrám. On je to ten silnejší, ten, čo má prevahu. Počkať… kam dole vlastne ideme? Nadvihla som hlavu a zistila, že sa blížime k podzemnému parkovisku.

„Poncho, už by si ma vážne mohol pustiť! Každý sa po mne pozerá!“ nervózne som zavrčala.

Poobzeral sa okolo seba, „Veď tu nikto nie je,“ skonštatoval.

„Ale sú tu kamery! Vieš si predstaviť, aký by to bol škandál, keby to niekto publikoval?! Mama by ma zabila!“ skríkla som.

12179273_10204111261336491_446255521_nToto už zjavne zabralo, pretože zrazu zastal a opatrne ma skladal dole. Pravdepodobne si spomenul na to, ako moja matka vyvádzala kvôli tej bitke.

„Ďakujem,“ poďakovala som sa mu, aj keď neviem prečo.

Ďalej pokračoval vo svojej ceste, no ja som ostala stáť na mieste a čakala, čo sa bude diať. Keď si všimol, že nejdem za ním, zastavil a otočil sa mojím smerom. „Poď,“ kývol na mňa hlavou.

„Nikam s tebou nejdem!“ osopila som sa naňho.

„Nepýtal som sa, či ideš so mnou, alebo nie. Proste to urobíš!“ skríkol po mne tak, až som nadskočila.

Keď sa ku mne priblížil, cúvla som. Začínala som sa ho báť. Bolo to na mne vidno, celá som sa chvela a všimol si to aj Poncho. „Annie, neboj sa, neublížim ti. Naozaj. Chcem sa s tebou len porozprávať. Prosím, prepáč, že som kričal a bol nepríjemný,“ začal sa mi ospravedlňovať, no ja som jeho slová nebrala vážne.

Priblížil sa ku mne ešte bližšie, no ja som opäť cúvla.

„Annie, prosím…“ ľútostivo na mňa pozrel. „Mám ťa rád…“

Komentáre

4 Komentárov na "„(Ne)Dokonalosť“ – [20.kapitola]"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Lola
Host

Waaaau to je napínavé, můžu se zeptat, proč není další díl? děkuji.

KRISTÍNA
Host

Musím sa priznať že veľa nečítam ale tento príbeh je fakt úžastný a veľmi ma zaujal . Ak si ho písala sama tak ťa fakt obdivujem a zaslúžiš si pochvalu . Teším sa na ďalšiu kapitolu a určite si ju s radosťou prečítam.

Miky
Host

No tak toto je riadne napínavé :O .. ja nemôžem čakať.. už sa neviem dočkať ďalšej časti :O … :)

kiki
Host

Wau je to úžasné, teším sa na ďalšiu kapitolu, dúfam že bude rýchlo 👏

wpDiscuz
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich