IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Nové informácie o dokumente RBD

NAHĽAD JESEŇ 2015

Producent skupiny RBD, Pedro Damián, ohlásil výrobu dokumentu o skupine RBD v júni 2014, no dodnes sa ešte nič neobjavilo.

Fanúšikom zaniknutej mexickej skupiny RBD určite chýbajú nové informácie. Po tom, čo Christopher von Uckermann definitívne poprel návrat RBD na scénu,  im prináša nádej aspoň tajomný a kontroverzný dokument vytvorený Pedrom Damiánom. Podarilo sa nám zistiť nové informácie o výrobe a samotnom dokumente.


Dva dokumenty?


10981960_641900405942107_2489383851586386100_n (2)Producent a zároveň aj otec mexickej skupiny ohlásil fanúšikom fenoménu začiatok výroby dokumentu o celej histórii RBD na pódiách, v hoteloch a dokonca aj o súkromných chvíľach sexteta. Spočiatku sa premiéra dokumentu odhadovala na október 2014, ale samozrejme, nebola to pravda. O pár mesiacov na to asistent a producent seriálu „Rebelde“, Luis Lusillo Miguel, zverejnil na svojom účte na Instagrame krátke video, ktoré bolo niečo ako ukážka dokumentu a prezradil fanúšikom, že sa majú na čo tešiť. Pracujú Pedro Damián a Luis Luisillo na rovnakom dokumente alebo na dvoch rôznych? Dodnes to pre nás ostáva tajomstvom.


Nové informácie


Najnovšie informácie týkajúce sa tohto dokumentu nám priniesol riaditeľ Televisy, Alonso Vera. Ten podľa našich informácii spolupracuje s Pedrom na výrobe dokumentu. Prostredníctvom účtu na Twitteri však komunikuje s fanúšikmi a informuje ich o priebehu výroby.

“Dokument je skvelý, len ešte stále nie je dokončený, pozdravy!“

Podľa všetkého trvá výroba dokumentu tak dlho kvôli tomu, že k dispozícii je niekoľko stoviek hodín materiálu.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz