IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Nový film s Dulce bude ľudí vzdelávať

Vo filme „Más Alla De La Herencia“ (Viac než dedičstvo) môže Dulce María spojiť dve veci, ktoré miluje do jednej: herectvo a podporu sociálnych káuz.

Tým, že dá život postave menom Gabriela, môže mexičanka pomôcť ľuďom uvedomiť si ako znečisťujeme tento svet.

„Gaby je veľmi dobrý charakter, ktorý má mnoho konvekcií a záväzkov zaistiť čisté pláže a moria“, povedala Dulce v rozhovore pre kanál miestnej televízie v mexickom Cancúne.

Film sa natáčal na pobrežiach v Cancúne.Je to romantická komédia založená na skutočných udalostiach škôd v prírode spôsobovaných predovšetkým plastmi. Film rozpráva príbeh Dona Miguela,bohatého Španiela,ktorý prišiel do Mexika ako dieťa. Keď zomrie,jeho dcéra Lolo dostane všetko, ale to najcennejšie je otcova jachta.

„Je to projekt,ktorý sa okrem zábavy snaží vzdelávať ľudí aby sa starali o naše moria,pobrežia a cesty.Aby neodhadzovali odpadky po uliciach a miestach,ktoré vedú do mora. Zamorené tak sú nielen ryby a zvieratá,ktoré tam žijú,ale ovplyvňuje to aj ľudí a biodiverzitu planéty“, pokračovala Dulce.

Film by mal debutovať koncom roka v Mexiku. Autor a režisér Alejandro Gonzalez Padilla vysvetlil,že tento projekt dokazuje ekologickú reflexiu a históriu jeho lásky k moru a pobrežiu Riviera Maya. Okrem tohto filmu produkoval aj dokument „Una Ola Rota“ (Zlomená vlna), ktorý nesie hlbšiu myšlienku na využitie plastov na mexických pobrežiach.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz