IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Nový seriál prichádza na náš web

Sense8

Pred pár dňami sme vás informovali, že na našom webe, RBDFanclub.com, pre vás chystáme nový seriál! Mnohí tipovali, že to bude Dos Hogares, či Verano de Amor. Nuž ani jedno nie je správne! 

 

Tentoraz budeme vysielať seriál, ktorý sa momentálne stále točí a jednou z dôležitých, aj keď nie úplne hlavných postáv, je náš milovaný Poncho Herrera! Teraz už zrejme tušíte, že sa jedná o seriál spoločnosti Netflix s názvom Sense8 a my vám ho exkluzívne prinesieme s českými titulkami! 

 

O čom vlastne seriál Sense8 je?

Je to príbeh o skupine ôsmich cudzincov, z roznych častí sveta, ktorí sa v dôsledku tragickej smrti náhle ocitnú duševne a citovo spojení. Pokúšajú si spraviť obraz, prečo sa to stalo a čo to znamená pre budúcnosť ľudstva. Tajomný a mocný muž menom Jonas sa ich bude snažiť spojiť, zatiaľ čo cudzinec Mr. Whispers a jeho organizácia sa ich pokúsi zajať, alebo zabiť! Každá epizóda bude zameraná na jeden charakter a jeho príbeh.


Tento seriál je plný scén nevhodných pre maloletých, preto ho u nás budeme vysielať vždy o 21:00, každú stredu.

 

Prvý diel odvysielame už o pár dní, presnejšie 1.júla 2015. Veríme, že sa vám tento fantasy seriál zapáči a budete spolu snami sledovať!

 

Pozrite si trailer, v ktorom uvidíte aj postavu Alfonsa Herreru:

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz