IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Obľúbené kozmetické značky Dulce

DM“ je meno nového albumu Dulce Maríe, s ktorým začne turné v „Teatro Metropolitan“ 24.marca a neskôr pokračuje v „Brazílii“ a „Španielsku“ .

Na albume, ktorý má rozhodne iný zvuk  pracovala s dvomi novými producentmi „Andrés Saavedra“ a „Héctor Egrenchi“ (ktorí pracovali s umelcami ako Jessy y Joy, Reik a Alejandro Sanz) .“Album má niekoľko mojich skladieb, ktoré hovoria o rovnoprávnosti žien a nie o tom aby sme zostali tam kde nás trápia“, povedala speváčka v rozhovore pre časopis „InStyle“ .

Láska, žiaľ a odvaha sú hlavnými témami albumu a Dulce je veľmi nadšená z tejto etapy, ktorá je v jej kariére úplne nová. Navyše svojimi piesňami chce vyzvať ženy aby boli silné a nezávislé.

Jej obľúbenými piesňami albumu sú „Rompecorazones“, „Al Otro Lado De La Lluvia“ a „Cicatrices“, aj keď pripúšťa, že pre ňu ako skladateľku je ťažké vybrať si: „Pravdou je, že sa mi páčia všetky“, povedala s úsmevom.

„Myslím, že vždy by sme mali zdieľať že nezáleží na tom koľko krát spadneš, ale ako budeš pokračovať a bojovať o to čo chceš a čo chceš dosiahnuť, pretože si bojovník“, odpovedala na otázku čo ju inšpirovalo pri skladaní.

Keď už hovoríme o „Dni žien“, Dulce priznala, že trpela kvôli mužskej nadradenosti, ktorá sa domnieva, že existuje vo všetkých médiách , nie len umeleckých.

„My ženy máme veľa práce, ktorú musíme urobiť . Máme zrušiť ten hlas a nenechať ho. Máme za sebou dlhú cestu, ale my sme stále zavedené v týchto stigmách z pred mnohých rokov, ktoré nás znehodnotili“.

Neskôr po svojom koncerte v „Teatro Metropolitan“ je speváčka pripravená začať svoje turné a nasledujúcimi zastávkami budú „Rio de Janeiro“, „Saõ Paulo“, „Porto Alegre“ a „Curitiba“ v „Brazílii“ 8.júla odíde do „Madridu“ v „Španielsku“.

Dulce odpovedala na zaujímavé a krátke otázky časopisu „InStyle“ a tu sú jej odpovede:

Aká bola posledná veľká investícia v nejakých doplnkoch alebo oblečení?

,,Kožená bunda.“

Aký šperk si nikdy neskladáš?

,,Mám rada prstene a náušnice.“

Topánky?

,,Čižmy.“

Značka obľúbeného krému?

,,L’Occitane.“

Aký je tvoj obľúbený parfém?

,,Angel od Thierry Mugler.“

Obľúbená farba rúžu?

,,Červený alebo ružový od Too Faced.“

Posledná kniha, ktorú si čítala?

,,Päť miliárd rokov slobody.“

Ktorý drink by si si teraz vypila?

,,Letné červené víno.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz