IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Opýtaj sa Dulce na čokoľvek

S príchodom nového albumu talentovanej mexickej speváčky a herečky Dulce Maríe, ktorý vychádza už tento piatok 10.3., prichádza aj množstvo rozhovorov, konferencií a zároveň aj prekvapení. Jedným z prekvapení je prezentácia nového singlu Dulce Maríe – Rompecorazones (ktorý vyšiel v piatok 3.3.) v rádiu ,,Los 40 Global Show“.

Moderátor Tony Aguillar premiéroval nový singel Dulce  v rádiu (05.03.) a vyzval fanúšikov k tomu, aby dive posielali svoje zvedavé otázky. Ako? Stačí ak na sociálnu sieť „Twitter“ napíšete svoju otázku pre Dulce s hashtagom #DulceMaríaconTonyAguillar a možno práve vaša otázka bude zodpovedaná počas vysielania. Čas máte do piatku 10.3. a vaše otázky musia byť písané v španielčine.

Okrem Tonyho sa k oznámeniu pridala aj sama Dulce María. Pre rádio „Los 40 Global Show“ zanechala správu:

„Ahoj, Tony Aguillar a priatelia z „Los 40 Global Show“ v Španielsku a Latinskej Amerike. Som Dulce María a som veľmi nadšená z prezentácie môjho nového singlu Rompecorazones a vďačná za všetku vašu podporu. Je to pieseň, ktorú som napísala zo všetkých mojich skúseností a s veľkou láskou pre vás. Nezabudnite sa pýtať. Bozky.“

Možnosti ako sa Dulce niečo opýtať však majú fanúšikovia hneď dve. Dulce na svojom profile na Facebooku napísala, že tento piatok 10.3. sa môžete zúčastniť  série otázok a odpovedí so „Facebook Live“ spoločnosti Spotify, kde môžete taktiež napísať svoje otázky pre Dulce španielčine s hashtagom #SpotifyBackstage. (Otázky treba písať na ,,Twitter“)

Ďalej vám už zostáva len dúfať, že práve vašu otázku si Dulce prečíta a zodpovie.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz