IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Pedro opäť ukázal lásku k ex-RBD

Pedro Damián už mnohokrát ukázal, že na ex-členoch fenomenálnej skupiny RBD mu stále záleží, zaujíma sa o nich, podporuje ich a má ich všetkých naozaj veľmi rád. Často im „lajkuje“ alebo komentuje fotografie a tiež odpovedá na otázky fanúšikoch týkajúce sa práve tejto šestice.

 

Rovnako tomu bolo aj dnes. Najskôr Pedro odpovedal na príspevok Christiana, ktorým mu pred pár dňami ďakoval za možnosť byť súčasťou nového románu „Despertar Contigo“ .

Ch:   Končí veľmi zvláštny projekt, ďakujem za dôveru @pedrodamianof za túto veľkú postavu a publiku za vaše ❤@despertarcontv

P: Ďakujem za vytvorenie takéhoto ľudského charakteru

Nádherné slová, ktoré dnes v noci napísala na svoj „Instagram“ Dulce zaujali aj Pedra, ktorý s ňou úplne súhlasí. ( Všetko, čo Dulce v noci zdieľala si môžete prečítať tu → Dulce: Najkrajšie veci sú zadarmo)

D: Najcennejšie veci v živote sa nedajú kúpiť, sú zadarmo a veľakrát sú to tie,ktoré dáme len tak a vieme ich rozoznať a oceniť, poďakujme za každé požehnanie

P: Tak to je drahá Dulce, milujem ťa.

Pedro na „Twitteri“ zdieľal príspevok jedného fanúšika, ktorý pridal nové fotografie Maite z pochodu za ženské práva. (Viac o udalosti → Maite na pochode za ženské práva )

Momentálne je Pedrov účet na „Twitteri zaplnený ex- členmi RBD. Okrem komentovania, zdieľal článok časopisu „People En Espanol“ o hercoch zo seriálu „Rebeli“ , ktorí už majú svoje detičky.

PeE: Ex-Rebeli, ktorí sa stali rodičmi

P: Rodičmi plný lásky.

Hneď nato zdieľal fotku fanúšikov, na ktorej je ručička Daniho a Manuela.

Pedro  zdieľal aj jedno video, v ktorom Poncho sedí v aute a počúva pieseň s „Inalcanzable“ . 

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz