IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

[Petícia] Podporte album Dulce Maríe aj na Slovensku!

BY

 

0 COMMENT

 

Dulce, Najnovšie príspevky, Novinky

Album Dulce Maríe je vonku ešte len jeden deň a už teraz žne množstvo úspechov po celom svete. Na „iTunes Slovensko,“ sa umietnil na 3.mieste v kategórii „General,“ a na mieste č.1 v kategórii „Latino.“

Podporou Dulce Maríe na digitálnej platfomeiTunes,“ sa ale nič nekončí. Ak chceme túto mexickú divu zviditeľniť na Slovensku ešte viac, potrebujeme, aby ju a jej nový album zdieľala spoločnosťUniversal Music Slovensko,“ na svojich sociálnych sieťach.

Keďže útočným spôsobom sa veci neriešia, v spolupráci sDM World Eslovaquia“ sme sa rozhodli vytvoriť „PETÍCIU,“ na podporu Dulce Maríe a zverejnenie jej nového albumu spomínanou spoločnosťou.


AKO SA ZAPOJIŤ?


Do petície sa môžu zapojiť všetci fanúšikovia Dulce Maríe zo Slovenska a Českej Republiky, a to vyplnením svojich osobných údajov v petícii, ktorá je priložená v tomto článku. Do petície uvediete svoje MENO, PRIEZVISKO, BYDLISKO (mesto) a EMAILOVÚ ADRESU. Všetky tieto informácie sú dôležité na to, aby vás „elektronický“ podpis v tejto petícii bol platný.

POZOR! Po zapojení sa do petícia, skontrolujte svoju emailovú schránku a potvrďte svoj podpis, pretože inak sa v petícii neobjaví.


DOKEDY JE MOŽNÉ ZAPOJIŤ SA?


„Do petície sa môžete zapojiť do 13.03.2017 (23:59)“


PETÍCIA (KLIKNITE SEM)SÚŤAŽ O ALBUM DULCE MARÍE „DM“


Rozhodli sme sa odmeniť jedného z vás, ktorý sa zapojí do petície s podporou Dulce Maríe na Slovensku. V prípade, že sa nám podarí touto petíciou presvedčiť spoločnosť „Universal Music Slovensko,“ aby zdieľala speváčku na svojich sociálnych sieťach, odmeníme jedného z vás a to hneď najnovším albumomDM“ od Dulce Maríe.

Stačí ak sa v priebehu od 11.03.2017 (21:00) do 13.03.2017 (23:59) zapojíte vyplnením údajov do tejto petície a album „DM,“ môže byť váš.

O priebehu ako aj úspechu petície vás budeme informovať. Zostaňte naladení.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz