IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Pieseň Anahí a Juana Gabriela už v roku 2017

nahlad-2016

Fanúšikovia Anahí sa určite pamätajú na chvíle, kedy sa pred pár rokmi tešili na novú pieseň speváčky, na ktorej diva spolupracovala s Juanom Gabrielom. Avšak, ukázalo sa, že táto ich radosť a nadšenie boli predčasné.

Nádej vypočuť si dlhoočakávanú pieseň však prišla pre Anymaniakov aj tento rok, kedy sa s touto radostnou správou  podelil nielen Gustavo Farias, ale taktiež aj samotná Mexičanka. Bohužiaľ, ani teraz sa fanúšikom sen vypočuť si pieseň nesplnil, pretože Juan Gabriel nás 28. augusta navždy opustil…

Aj keď sa fanúšikovia na pieseň neustále vypytovali, odpovede sa nikdy nedočkali. Teraz to ale vyzerá tak, že dlhoočakávanú cover verziu piesneCon Tu Amor“  by si mohli vypočuť už budúci rok. Informoval o tom producent nebohého Juana Gabriela, Gustavo Farias.

Okrem toho verejnosti oznámil, že spolu s nahrávacou spoločnosťou pripravuje posmrtný projekt Juana Gabriela, Los Dúo 3, ktorý by mal byť zverejnený už v prvých mesiacoch roka 2017. Aj preto sa rozhodol, že fanúšikom zverejní zoznam hviezd, ktoré sa na príprave projektu podieľajú:

Julieta Venegas, Anahí, Mon Laferte, Banda El Recodo, Pablo Montero, Luciano Pereyra, Reik, Edith Márquez, George Benson, Charles Aznavour a John Fogerty – práve tieto mená sú v projekte spojené s nevydanými piesňami.

Pre fanúšikov spevákov ako Yuri, Mario Domm, Gloria Trevi a Patti Austin tu máme radostnú správu – Gustavo potvrdil, že na albume zaznejú ich piesne „Hasta Que Te Enamores“, „Yo Naci Para Amar“,“ Para Qué Me Haces Llorar“ a „Luna“.

Gustavo ale prezradil i to, že ešte stále čaká na odpoveď od Lionela Richieho, Arethy Franklin a Paula McCartneyho. Spomenul tiež, že Christina Aguillera a Jennifer Lopez túto spoluprácu odmietli.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz