IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Podporte krásky z RBD

untitled-13

Fanúšikom Maite Perroni, Dulce Maríe a Anahí sa opäť naskytla príležitosť preukázať im našu veľkú lásku a to tým, že ich podporíme a zahlasujeme za nich v „Latin Music Italian Awards 2016“ , kde sú všetky tri krásky nominované.

V kategórii „Best Latin Female Artist of The Year“ – Najlepšia latino speváčka roka – sú nominované všetky tri divy, zatiaľ vedie Dulce María, hneď za ňou je Anahí a na 3.mieste sa nachádza Maite. 

untitled-5

Ďalšia kategória „Best Latin Female Album of The Year“ – Najlepší album roka- patrí len Anahí, ktorá je nominovaná s jej novinkou „Inesperado“ . Momentálne Anahí vyhráva.

untitled-7

Treťou kategóriou, v ktorej sú aj ex-členky RBD, konkrétne Maite a Anahí je „Best Latin Female Video of The Year“ – Najlepší klip roka –  Túto kategóriu zatiaľ vyhráva Maite s klipom „Adicta“ a druhé miesto patrí klipu „Amnesia“ od Anahí.

untitled-9

Maite Perroni, alebo teda lepšie jej fanúšikovia sú nominovaní v kategórii “ Best Latin Fandom“ – Najlepší fanklub Perronitos majú 2.miesto

untitled-11

Ak chcete aj vy podporiť naše divy kliknite TU! a po presmerovaní na stránku už len vyhľadajte jednotlivé kategórie a hlasujte za dievčatá. V každej kategórii sa dá vybrať len jeden nominovaní. Dôležité je, aby ste po označení jednej z dievčat nezabudli kliknúť na VOTE , ktoré je pod každou kategóriou a tým odošlete svoj hlas. Hlasovanie prebieha do 30.novembra

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz