IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Poncha si určitě zamilujete

RFC - NÁHLEDOVÝ OBRÁZEK10

Už zajtra tu máme september, a to znamená nielen začiatok nového mesiaca, ale taktiež začiatok mnohých nových filmových projektov. Inak to nie je ani v spoločnosti „FOX“, ktorá v najbližších mesiacoch plánuje spustiť nové projekty ako „No Tomorrow“, „Pitch“, „The Exorcist“, „MacGyver“, „This Is Us“ či „American Housewife“.  Aj vďaka nim sa diváci budú môcť zoznámiť s novými tvárami.

A keďže mnohé z nich začínajú už v septembri, jeden z amerických portálov si pre čitateľov pripravil zoznam „tvárí“, ktoré si diváci počas sledovania noviniek na „FOX-e“ určite zamilujú. V zozname nechýbal ani Alfonso Herrera.

Alfonso Herrera – The Exorcist

Zatiaľ čo Alfonso Herrera bude americkému publiku predstavený prostredníctvom seriálu spoločnosti „FOX“, „The Exorcist“, vo svojom rodnom Mexiku a celej Latinskej Amerike je aj vďaka účasti v popovej skupine RBD absolútnou hviezdou. Taktiež tomu určite pomohlo i to, že Herrera, ktorý je známy najmä účinkovaním v španielsky-hovoriacich filmoch vôbec nevyzerá zle!

Avšak, pre latino hviezdu, ktorá čaká so svojou priateľkou Dianou Vazquez prvé dieťatko, je tento rok určite vzrušujúci, pretože po boku Geeny Davis  sa posnaží novej generácii priniesť ešte viac strachu v seriáli „The Exorcist“.

Premiéra seriálu je na „FOX“ naplánovaná na 23. september.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz