IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Poncho ľutuje zrušenie Sense8

Herec Alfonso Herrera ľutuje zrušenie sci-fi seriálu „Sense8“, v ktorom účinkoval, a ktorý definoval ako veľmi významný a zložitý pre jeho históriu.

„Pre mňa a pre všetkých, čo sme boli v tomto projekte to bolo veľmi významné, tak ako pre zložitosť príbehu a produkcie, tak aj pre pozadie príbehu“, povedal Herrera vo vyhlásení, kde tiež poďakoval platforme Netflix, tak ako aj bratom Wachowski, Jamesovi McTeigue, Carmen Cuba a Peterovi Friendlander, že z neho urobili súčasť tohto nádherného a avantgardného príbehu.

„Znovu vyjadrujem svoj obdiv Lane ( Wachowski) za jej vášeň a odhodlanie, ktorým nás posúvala denne na každom mieste a v každých dverách kam sme prišli, aby sme sa zotavili z tejto zložitej skladačky, čo nám toľko dala“, vyjadril sa herec.

Para mí y para todos los que estuvimos en el proyecto fue una serie muy significativa, tanto por la complejidad de su historia y producción, así como por su trasfondo. Lamento mucho su fin, pero agradezco enormentemente a Netflix, las hermanas Wachoswki, James Mcteigue, Carmen Cuba y Peter Friedlander por hacerme parte de esta hermosa y vanguardista historia. Reiteró mi admiración por Lana, su pasión y compromiso, los cuales nos contagió día a día en cada locación y en cada puerto al que llegamos para armar este complejo rompecabezas, que nos dio tanto. Alfonso Herrera

A post shared by Alfonso Herrera (@ponchohd) on

Po dvoch sériách Netflix oznámil, že nebude pokračovať so sci-fi sériou bratov Wachowski (Matrix), na ktorom sa tiež podieľala mexičanka Eréndira Ibarra.

Sense8„, ktorý debutoval v roku 2015 má na konte 23 epizód, v ktorých sú vzájomne psychicky prepojené osoby z viac ako 16 miest a 13 krajín.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz