IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Poncho má stále kopec práce

nahlad-2016

Alfonso Herrera poskytol rozhovor pre „Variety Latino“ . Hovoril  o svojich projektoch, o tom, aký sú dôležití starší latino herci, ktorý hrali v USA, ale aj o iných veciach. Prečítajte si  preložený rozhovor s Alfonsom Herrerom len u nás na webe!

Mexický herec Alfonso Herrera si vytvára svoju cestu do zábavného priemyslu Severnej Ameriky , po ktorej kráča už niekoľko rokov.  33-ročný herec  je protagonistom nového seriálu stanice „FOX“, „The Exotcist“, ktorý je založený na rovnomennom filme z roku 1973. Tu si môže Alfonso zahrať so svojimi kolegami z brandže, Geenou Davis a Benom Danielsom.

„Je to veľmi zaujímavý príbeh, s úžasným scenárom. Myslím si, že práve príbeh a scenár ti zaručia, že tvoja postava bude úspešná, aj keď má nie len dobré, ale aj zlé vlastnosti. Práve toto vytvára tridimenzionálne postavy a dáva ti to možnosť hrať“, vysvetľuje Alfonso v rozhovore s „Variety Latino“.

Na druhej strane, herec neprestal pracovať ani na svojej staršej postave v seriáliSense 8„, ktorého druhá séria budeme mať premiéru v roku 2017, taktiež tento rok stihol natočiť svoj film „El Elegido“ a seriál „El Dandy„.

„Mám radšej, keď je moja myseľ zaneprázdnená tým, ako zorganizovať celú túto prácu, než mať starosti a hľadať čo by som robil. Cítim sa veľmi požehnaný. Toto všetko sa stalo skutočnosťou vďaka úžasnému tímu… Ak viete pracovať v tíme, tak potom veci fungujú a fungujú omnoho lepšie“, hovorí herec.

Herec sa taktiež vyjadril k latino hercom, ktorí zľahčujú prácu novej generácii:Oni nám už ako keby vyrovnali  terén, aby sme my, ktorí pracujeme v USA v dnešnej dobe, mohli pracovať naozaj hladko. Myslím si, že nám otvárajú dvere, pretože počet ľudí, ktorí prišli z Latinskej Ameriky do tejto krajiny, je neuveriteľný. Televízne kanály a nové platformy si začínajú uvedomovať, aký sme my, latino herci, skutočne pre tento trh dôležitý“ , uisťuje.

Na záver rozhovoru dodal jednu dôležitú vec: „Latino človek, je viac, ako len drogový díler, zlodej alebo ten, ktorý prenáša drogu z Mexika do Spojených štátov.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz