IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Poncho medzi „10 Latinos to Watch“

BY

 

0 COMMENT

 

Najnovšie príspevky, Novinky, Poncho

nahlad-2016

Známy portál „Variety Latino“ si pri príležitosti osláv „Mesiaca hispánskeho dedičstva“ pripravil pre čitateľov už druhý ročník zoznamu10 Latinos to Watch“. Sú v ňom známe latinské osobnosti, ktoré prerazili či už vo filmovom priemysle alebo v rôznych iných oblastiach známych v USA.

Tohtoročný zoznam sa skladá z ôsmich hercov, jednej YouTube hviezdy a jednej producentky.

Rovnako ako predošlí ročník, aj tento má v sebe zahrnutého reprezentanta generácie rebelov. Na rozdiel od minulého roka, kedy sa v zozname objavila jedna z trojice dievčat, Maite Perroni, tam tento rok môžeme vidieť večného Miguela, Alfonsa Herreru.

Alfonso Herrera

Je jedným z hercov, ktorí sú preslávení najmä v Mexiku. Teraz s avšak bývalý člen skupiny RBD rozhodol vstúpiť na pôdu Spojených štátov amerických. Okrem druhej série „Sense8“ na Netflixe sa pripravuje i na svoju debutovú rolu v hororovom seriáli  „Exorcista“, ktorý mal premiéru 23. septembra.

Okrem neho sa však v zozname objavili mená ako, Eiza González, Carlos PenaVega, Melissa, Eric Ochoa, Allen Maldonado, Jorge Granier, Alicia Sanz a Richard Cabral.

73ce806117e95a71a0ec6a8a98d361e036376e27

V súvislosti s tým je potrebné pripomenúť i to, že už v stredu, 28. septembra, sa bude v Los Angeles konať párty určená na oslavu týchto 10-tich úspešných Latinčanov, ktorí prerazili v Hollywoode.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz