IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Poncho pripravený na premiéru „The Exorcist“

Už v piatok (23.09.), bude na známom kanáli FOX debutovať seriál inšpirovaný rovnomennou knihou a hororom, „The Exorcist“ (Exorcista – Vyháňač diabla), v ktorom Poncho stvárni kňaza, Thomasa Ortegu.

Keďže premiéra sa nezadržateľne blíži, Poncho v posledných dňoch viac ako inokedy, prostredníctvom sociálnych sietí spomínaný seriál propaguje a dokazuje, že na jeho premiéru je dokonale pripravený. Okrem toho sa však v stredu (14.09.) zúčastnil aj predpremiéry prvej epizódy, ktorá sa konala v Chicagu.

Poncho na premiére prvej časti „The Exorcist“ (14.09.2016)

Deň po predpremiére sa na sociálnych sieťach rovnako ako aj na hudobnom kanáli YouTube objavilo krátke video, v ktorom Poncho za menej než 10 sekúnd prezradí, prečo sledovať a prečo si zamilovať seriál „The Exorcist“.

„Skvelí herci, skvelé dobrodružstvo, skvelý scenár a mnoho hororových prvkov.“

Taktiež sa objavilo krátke video, v ktorom Poncho fanúšikom prezrádza, kde nájdu viac komerčného materiálu k seriálu.

„Ahojte, som Alfonso Herrera a dúfam, že si užijete seriál „Exorcista“. Ak chcete vidieť viac komerčných videí, použite hastag #ElExorcistaEnFX.“

Nakoniec, v piatok (16.09.) Poncho fanúšikom pripomenul, že do premiéry ostáva už len 1 týždeň!

„1 týždeň!“

cats


O čom seriál je…


Seriál je psychologickým trilerom, ktorý poukazuje na vyšetrovanie prípadu posadnutosti diablom dvoma odlišnými ľuďmi, kňazmi. Jedným z nich je mladý súcitný kňaz Thomas Ortega (Alfonso Herrera), ktorý príde na farnosť na predmestí Chicaga. Netuší však, že jeho doteraz pokojný život sa navždy zmení.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz