IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Poncho v rozhovore pre Esquire México

nahlad-2016

Alfonso Herrera, ktorý sa len pred troma dňami (27.09.) stal otcom sa v mesiaci október nachádza v exkluzívnom rozhovore pre časopisEsquire Mexico.“ V rozhovore prehovoril o najdôležitejšom období svojho života v „Rebelde,“ spomenul seriál „Sense 8,“ ale aj film „El Dandy.“ Okrem toho prehovoril o najobľúbenejších miestach v Mexiku a prezradil aj informácie z osobného života.

Ešte predtým, než vám prinesieme celý rozhovor pre tento časopis, ponúkame vám jeho ukážku.

Jeden z vašich najsilnejších projektov bol Rebelde. Ako vnímate túto životnú nálepku?

„Myslím si, že som nebojoval za akúkoľvek nálepku. Všetko, čo som sa snažil urobiť je, zúčastniť sa na zaujímavých projektoch, kde som sa cítil pohodlne a kde som mohol niečim prispieť. Mojou víziou je stále sa niečo naučiť a užiť si to, čo robím, a vybrať si veci, ktoré majú obsah. Toto mi v mojej kariére veľmi pomohlo. Hovorím: Existujú dve polievky, buď budeme pracovať celý život, alebo na svojej kariére. Som vo veľmi špecifickom okamihu, rozhodol som sa, že sa zastavím a svoje budúce projekty si budem vyberať. To znamená prestať na dlhšiu dobu pracovať a mať trpezlivosť. Viem, že som mal veľmi ľahkú cestu, ktorou som sa dostal von, teraz som sa rozhodol spomaliť.“

Pozrite sa na scany z časopisu ako aj na najnovší Photoshoot, ktorý je výnimočný tým, že sa v ňom Poncho bez problémov obsýpal múkou.

[SCANS] Alfonso Herrera v časopise „Esquire Mexico“

Alfonso Herrera – Photoshoot pre časopis „Esquire Mexico“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz