IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Poznáme dátum vydania a názov albumu Dulce

Dulce María si aj počas natáčania telenovely, „Más allá de la Herencia“ (Viac než dedičstvo) neustále nachádza čas na to, aby sa mohla prostredníctvom živého vysielania na Facebook-u prihovárať svojim bojovníkom. Aj keď takéto „rozhovory“ s fanúšikmi využíva speváčka poväčšine na to, aby ich oboznámila s novinkami, ten včerajší (16.12.) sa predsa len v niečom líšil. Slávna Mexičanka v ňom totiž prezradila to, na čo všetci netrpezlivo čakali…

Očividne unavená speváčka na začiatku vysielania oboznámila bojovníkov s hlavnou témou telenovely Más Allá De La Herencia, ktorá ešte stále nepozná dátum premiéry. Podľa slov speváčky by si ju však mohli diváci pozrieť najskôr koncom budúceho roka alebo začiatkom roka 2018.

Taktiež ale prehovorila o dôležitosti triedenia plastu, zníženia jeho spotreby a následne o celkovom chránení životného prostredia.

A po tomto prišlo to najočakávanejšie. Dulce odhalila názov albumu… Bude sa volať „DM“ (názov je rovnaký, ako momentálne využíva Dulce na oznámenie vydania nových piesní; DM so šípkou v strede)! Okrem toho sa už ale bojovníci môžu tešiť aj na jeho čoskorý predaj. Podľa slov speváčky je totiž jeho premiéra naplánovaná už na 10. marec!

„Toto nové logo a teraz už aj názov môjho albumu, v ktorom sa medzi DM nachádza šípka pre mňa znázorňuje silu; choďte do toho; znamená to byť bojovníkom a všetkým, čo je s tým spojené alebo taktiež aj to, že môžete ísť kamkoľvek kam chcete… To sa mi zdá ako možnosť byť bojovníkom a veľmi sa mi to páči.“

Neskôr Dulce pozvala všetkých bojovníkov na otvorenie koncertného turné „DM World Tour“, ktoré sa uskutoční už 23. marca v Teatro Metropólitan v Mexiku. Taktiež pripomenula, že so svojím turné navštívi aj Brazíliu, a to konkrétne mestá São Paulo, Rio de Janeiro, Curitiba a Porto Alegre.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz