IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Poznáme dátum vystúpenia Dulce v Madride

Dnes podvečer (08.02.) sa konala konferencia Dulce Maríe k pripravovanému turnéDM World Tour,“ v Mexiku. Dulce na začiatku poďakovala novinárom, že prišli na toto stretnutie a hneď na začiatku odpovedala na otázku, ktorá zaujímala mnoho fanúšikov z Európy:

Kedy sa bude konať koncert v Madride?

„V prvom rade chcem povedať, že už vyjde môj nový album, ktorý sa volá „DM“ a vyjde 10. marca. Bude na ňom duet s Joey Montanom, singel „No sé llorar“. (…) Samotné turné začína tu 24. marca. Plánujem šou, ktorá bude iná, pretože už je to môj tretí album, takže budem spievať aj piesne z predchádzajúcich albumov a projektov. (…) V apríli idem do Brazílie, kde mám potvrdené koncerty, a 8. júla, by mal byť koncert v Madride. A samozrejme veľmi by sa mi páčilo ísť do viacerých krajín. V Poľsku som bola v roku 2015, ale je to komplikované, aby sa tam spravila šou.“

Fanúšikovia tak vedia, že potvrdený dátum pre Španielsko, je 8.júl 2017, kedy sa bude konať nie len koncert so speváčkou, ale aj stretnutie s fanúšikmi. Podrobné informácie o cenách vstupeniek, ako aj o tom, kedy sa začnú vstupenky predávať zatiaľ nemáme. 

Zostaňte naladený na RBDFanclub.com, budeme vás informovať.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz