IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Poznáme sedem skladieb z albumu Dulce

nahlad-2016

Ako sme vás už včera informovali v pondelok (07.11.) sa Dulce María stretla s médiami, s ktorými hovorila o propagácii nového singlu „Volvamos,“ ale aj o novom albume.

1-375

Speváčka sa stretla s Alejandrom Guzmanom, pre ktorého prezradila novinky o albume, názov novej skladby ale aj podrobnosti o zvieracom projekte.

„Môžem povedať, že všetko čo som doteraz publikovala v svojej hudobnej kariére, tento album je môj obľúbený. Povedala by som, že tento album je viac konzistentný. Pokiaľ si pamätám, na albume „Sin Fronteras,“ bolo mnoho duetov, zapojení krajín, výrobcov. Tento pripravovaný album je viac pokojnejší, niektoré piesne som napísala sama, zatiaľ čo iné sú výsledkom práce textárov, všetky texty prinášajú silné myšlienky a pozitívne správy. Okrem toho na tomto albume som pracovala s dvoma úžasnými producentmi, ktorých obdivujem a rešpektujem.

Speváčka okrem piesní, „No Se Llorar,“ „Dejarte de Amar,“ „Volvamos,“ „Al Otro Lado De La lluvia,“ „No Te Olvides de Mí,“ a piesni „Invencible,“ prezradila aj siedmy názov piesne z albumu:

„Na albume bude pieseň „Cicatrices,“ (Jazvy), napísala som ju sama a musím povedať, že mám ju naozaj rada. Text hovorí o tom, že jazvy sú výsledkom situácii, ktoré nám spôsobujú utrpenie, ale môžeme prežiť a pokračovať vo svojom živote, jazvy nakoniec nebolia, ale sú ako dôkaz toho, že sme silný. Tieto a podobné správy prináša album.“

Dulce spomenula, že album vyjde v marci budúci rok, hneď potom sa vydá na turné do Brazílie so svojou šou, ktorú pripravuje a neskôr príde aj do Španielska aby sa stretla s európskymi fanúšikmi.

Ak sa vrátime do minulosti, v júlovom „Facebook Live,“ Dulce prezradila o čom budú piesne, ktoré ešte neboli oficiálne z albumu uverejnené:

„Jedna sa volá „Al Otro Lado De La lluvia“ (Na druhej strane dažďa). Je to pieseň, ktorá sa mi páči, pretože hovorí pravdu o tom, ako sa cítim a o mnohých iných veciach. Nie je smutná, je taká nostalgická. Hovorí o oblasti života, ktorá bola pekná; (…) hovorí napríklad aj o osobe, ktorá má vo vašom srdci dôležité miesto. Jednoducho je krásna a plná nostalgie. Ďalšia pieseň sa volá „No Te Olvides de Mí“ (Nezabudni na mňa). Taktiež je to pieseň, ktorá sa mi veľmi páči. Je veľmi jednoduchá, veľmi šťastná; hovorí trochu o vzdialenosti a o niektorých krajinách; je to dobré. A tá ďalšia sa volá „Invencible“ (Neporaziteľná), ktorá hovorí o vnútornej sile. Takže sú tri -„Al Otro Lado De La lluvia“ , „No Te Olvides de Mí“ a „Invencible“,“ prezradila Dulce na júlovom vysielaní.

Dulce v pondelňajšom rozhovore pre Alejandra ešte prezradila, o čom bude dokument, ktorý čoskoro vyjde pre Animal Planet:

„Dokumentu, ktorý bude vydaní v priebehu niekoľkých dní na programe „Animal Planet,“ je niečo úplné iné, ako som už niekedy robila. Pozvali ma a zistila som, že je to vynikajúce, pretože po všetkých zlých spravách po celom svete je potrebné ponúknuť verejnosti nejaké dobré správy, alebo aspoň pomôcť šíriť pozitívne správy. Zvieratká sú to najlepšie čo na tomto svete máme. A hlavne psov, ktorí sú najlepším priateľom človeka. Vy viete, že máme v rodine psov. Pozvali ma aby som v dokumente rozprávala. Zvyčajne sa tieto dokumenty nahrávajú hlasom muža s vážnym hlasom, ale tentoraz to budem ja. Hovoriť o tom, ako sa človek a pes stávajú najlepšími priateľmi. Budeme prehlbovať históriu psov, odkiaľ pochádzajú, ako sa približujú k človeku a stanú sa jeho najlepším priateľom. V súčasnej dobe chápeme, že sú ako deti. Nieto pochýb o tom, že tento dokument stojí za to, aby ste ho videli.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz