IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Pre Dulce znamená rodina všetko

Dulce María, mladá očarujúca speváčka, vždy milovala a vyzdvihovala svoju lásku k jej rodine. Mexická diva má naozaj krásnu rodinu, a každú chvíľu s nimi si veľmi váži.

Otec Fernando, mama Blanca, najstaršia sestra Blanca, stredná sestra Klaudia a najmladšou je Dulce. Takto by sa dal popísať jednoduchý rodokmeň rodiny Saviñón. Rodina sa im však pred v roku 2012 a 2015 rozrástla o dcéry sestry Klaudie a to o malú Claru a Alessiu, neterky Dulce. Tie speváčka nadovšetko zbožňuje, a užíva si s nimi každú možnú príležitosť, pretože spolu s mamou a otcom žijú v Európe, konkrétne v Ríme.

Pre Dulce je najväčšou inšpiráciou jej rodina, tak ako to uviedla v jednom z rozhovorov v roku 2016:

„Mám dvoch takých veľkých inšpirátorov. Jedným z nich je moja rodina, ktorá ma miluje. A práve ona ma motivuje. Tým druhým je Boh.“

Speváčka svoju lásku k rodine opäť ukázala aj včera (05.03.) na sociálnej sieti „Instagram,“ ale aj „Facebook“ kde zverejnila fotografiu spolu s nádherným popisom:

„Šťastný deň rodiny! Jedno z najväčších požehnaní, ktoré môžeme mať, či vás je veľa alebo málo, človeče objím ju a povedz jej aká je pre teba dôležitá a poďakuj jej. 🙌🏼❤🙏🏼“

Feliz día de la familia!!! Una de las bendiciones más grandes que podemos tener 🙌🏼❤🙏🏼

A post shared by Dulce Maria (@dulcemaria) on

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz