IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Prečo mala Dulce o číslo väčšie topánky?

BY

 

0 COMMENT

 

Dulce, Najnovšie príspevky, Novinky

Zraku pozorného fanúšika určite neušlo, že Dulce María pred nedávnom na akcii časopisuGlamour,“ mala o jedno číslo väčšie topánky. Mnoho odporcov sa jej smialo, ale zamyslel sa niekto nad tým, prečo toto niekedy celebrity robia?

Ak ste si mysleli, že Dulce to spravila omylom a nevšimla si, že jej topánky sú o číslo väčšie ste na omyle. Celebrity to takto robia zámerne. Prídu na červený koberec s topánkami o číslo väčšími preto, aby zabránili opuchu nôh či pľuzgierom. Dulce María bola navyše na tejto akcii s chrípkou a chcela sa cítiť nanajvýš pohodlne.

Otázkou ostáva už len to, prečo sa im tieto o číslo väčšie topánky nevyzujú? Tajomstvo spočíva v nosení silikónových vložiek, ktoré zabránia vyzutiu, a zastavia opuchy nôh.

Ak sa nabudúce budete smiať celebrite, ktorá si obuje o číslo väčšie topánky no aj napriek tomu bude vyzerať skvele, spomeňte si prečo to urobila. Jednoducho len nechce, aby jej nohy niekoľko dní po udalosti trpeli.

Celý outfit Dulce bol na tejto udalosti dokonalý, vyzerala šťastne, aj keď s chrípkou, ale večer si určite užila v rámci svojich možností.

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz