IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Pripravuje Anahí videoklip a reedíciu albumu?

Okolo mexickej speváčky a divy Anahí sa dnes zbehli informácie, ktoré hovoria o novinkách vo svete hudby. Diva, ktorá minulá rok (03.06.) vydala po niekoľkých rokoch svoj sólový albumInesperado,“ sa chystá na jeho reedíciu.

Nová verzia albumu, by mala obsahovať 18 piesní, z toho 13 piesní z pôvodného albumu a 5 nových piesní, ktoré fanúšikovia speváčky doposiaľ nepoznajú. Sú však medzi nimi tie, na ktoré fanúšikovia netrpezlivo čakajú:

Hasta Contigo ft. Mon Laferte
Alada
No Dejes de Bailar
Me Quedo Sola
Rumba ft. Wisin (Matute Remix)

Okrem vydania novej vezie albumuInesperado,“ chystá speváčka ešte jedno prekvapenie. Objavili sa totiž fotografie z natáčacieho dňa, kedy mala podľa nepotvrdených informácii speváčka natáčať videoklip k piesni „Inesperado,“ ktorá by sa mala stať novým singlom albumu. Ak by však nešlo o natáčanie videoklipu, speváčka by mohla fotiť Photoshoot pre nový album, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta v auguste.

Informácie v tomto článku oficiálne nepotvrdil ani jeden z členov tímu Anahí, a tak si počkajme na potvrdené informácie. Zostaňte naladený na RBDFanclub.com, budeme vás informovať.

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz