IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

RBD v programu ,,Fofocalizando“ v roce 2017

RBD se vrátilo na televizní obrazovky! Ano, čtete správně. Anahí, Christian Chavez, Maite Perroni, Christopher Uckermann, Dulce Maria a Alfonso Herrera, ti všichni nedávno zpříjemňovali několika brazilským fanouškům večer u televize.

Program zvaný ,,Fofocalizando,“ který je součástí jedné z nejznámějších televizních stanic v Brazílii – SBT, je zábavný pořad, jenž vysílá novinky ze světa i ze života slavných. Ve středu (1.) do svého vysílacího plánu zařadil i velmi speciální reportáž o skupině RBD, a to konkrétně ,,Por onde andam os eternos rebeldes?“ (Kde jsou naši nesmrtelní rebelové?).

Na začátek zavzpomínali na samotný počátek éry RBD – telenovelu Rebelde. V určitých částech videa dále ukazovali, kde je šest hlavních hrdinů nyní.

Zmínili se o Anahi a jejím šťastném životě jako matky a manželky guvernéra, Christianovi, jenž se zaměřil převážně na svou hereckou kariéru, Dulce a jejích aktuálních hudebních ambicích, Maite nejen jako královně telenovel, Ponchovi, který se stal nedávno otcem a samozřejmě i Christopherovi, ten zazářil dokonce i ve filmu.

 

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz