IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

Rebelde: Najlepšia španielska telenovela

Telenovely sú ideálnym spôsobom toho, ako odpútať našu pozornosť od reálnych životných situácií. Vytvorené pre verejnosť sa častokrát odvolávajú na postavy, do ktorých sa dokážeme vcítiť; postavy, ktoré sú zábavné a plné života alebo postavy, ktoré nás len frustrujú alebo ktoré nenávidíme.

 

Možno aj to inšpirovalo redaktorov novín „TVyNovelas“, aby zhotovili zoznam piatich najlepších španielskych telenoviel.

 

Aj keď mnohí tieto telenovely nepoznajú, na prvom mieste sa objavila trilógia so speváčkou Thalíou, „María Mercedes“, „María la de Barrio“ a „Marimar“. Druhú priečku obsadila „Škaredá Betty“, po nej nasledovala „Café con aroma de mujer“ a „Avenida Brasil“. A čo by to bol zoznam bez rebelov? Tak túto otázku si položili aj redaktori a za piatu najlepšiu španielsku telenovelu zvolili tínedžerskú telenovelu „Rebelde“!

„Mexickú telenovelu „Rebelde“ produkovala v roku 2004 spoločnosť Televisa. Protagonistami boli Anahí, Dulce María, Maite Perroni, Alfonso Herrera, Christopher von Uckermann a Christian Chávez. Úspech viedol k vytvorenou fenomenálnej skupiny RBD. Obľubu si získala po celom svete a za veľmi krátky čas zorganizovali turné na národnej a medzinárodnej úrovni.“

Komentáre

Buď prvý a okomentuj tento článok!

Notify of
avatar
wpDiscuz